השר סמוטריץ': "הוחלט לקבל את עמדתי - התחבורה ציבורית לא תיסגר לעת הזו" - 0404
השר סמוטריץ':

השר סמוטריץ': "הוחלט לקבל את עמדתי – התחבורה ציבורית לא תיסגר לעת הזו"

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' הודיע היום (רביעי) כי הוחלט לקבל את עמדתו שלא לסגור את התחבורה הציבורית לעת הזו, אלא רק לצמצם אותה כדי למזער ככל הניתן את סכנת ההידבקות – תוך שמירה על השירות למי שחייב להשתמש בו.

השר סמוטריץ': "אני שמח שהשכל הישר ניצח. כל עוד יש חלקים במשק שממשיכים לעבוד, בין אם מדובר במגזר כלכלי ובין אם בשירותים חברתיים, נדרש לספק שירותי תחבורה ציבורית. לא ניתן לקבוע כי אנשים ימשיכו לעבוד אך לא לאפשר להם להגיע למקום העבודה.

התחבורה הציבורית תצומצם למינימום ההכרחי ואני קורא לציבור שלא להשתמש בה אלא אם אין שום ברירה אחרת, ורק למטרות שלשמן קיים היתר יציאה מהבית בהתאם לתקנות החדשות".

עוד הוסיף השר: "במידה ויוחלט בהמשך על סגירת המשק ניתן יהיה לסגור את התחבורה הציבורית רק לאחר שיוסדרו חלופות הן לעובדים חיוניים, הן לשירותים חברתיים בסיסיים, והן לצורך של האוכלוסיות החלשות להצטיידות במצרכי מזון ומוצרי יסוד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]