הליכוד הגיש תלונה במשטרה על הזיופים בבחירות - ביהמ"ש האריך מועד הגשת הערעור על התוצאות - 0404
הליכוד הגיש תלונה במשטרה על הזיופים בבחירות – ביהמ 0404

הליכוד הגיש תלונה במשטרה על הזיופים בבחירות – ביהמ"ש האריך מועד הגשת הערעור על התוצאות

ח"כ ד"ר שלמה קרעי מהליכוד הודיע הערב (שלישי) כי בית המשפט המחוזי בירושלים קיבל את בקשת הליכוד להארכת המועד להגשת ערעור על הבחירות. 

קרעי כתב: "חדשות טובות! בית המשפט המחוזי בירושלים קיבל היום את בקשת הליכוד והאריך את המועד האחרון להגשת ערעור על הבחירות לפרק זמן ממושך. זוהי בשורה טובה מאוד כי היא מאפשרת לנו להמתין להחלטת בג"צ שתחייב את ועדת הבחירות להעביר לנו את המידע שדרשנו לצורך פיקוח ובקרה ובדיקת החשדות לזיופים ולאי סדרים.

היום, בהמשך לסירובו של השופט הנדל לבצע את הבדיקה מול רשות האוכלוסין, לגבי ישראלים ששהו בחו"ל והצביעו בפועל, בטענה שהוא לא רשות חוקרת, פנינו לרשות החוקרת. הגשתי תלונה במשטרת מרחב ירקון על החשדות והתלונות לזיופים במאות קלפיות במגזר הערבי ובקלפיות נגישות. החקירה הזו לא תלויה כמובן בהחלטת בג"צ.

כפי שהבטחנו לכם, אתם בחרתם בנו ואנחנו לא נוותר על אף קול. לא ניתן להם לבצע כאוס שלטוני על קוצו של מנדט בלי לבדוק את הדרכים שבהן הוא ניתן".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]