בעקבות המשבר: קבוצת 'אמסלם טורס' מוציאה טיסה ישירה לישראלים השוהים בהודו - 0404
בעקבות המשבר: קבוצת 'אמסלם טורס' מוציאה טיסה ישירה לישראלים השוהים בהודו 0404

בעקבות המשבר: קבוצת 'אמסלם טורס' מוציאה טיסה ישירה לישראלים השוהים בהודו

קבוצת אמסלם טורס הודיעה היום (שלישי) כי היא מוציאה טיסה מיוחדת לאזרחים ישראלים השוהים בהודו. הטיסה הישירה מניו-דלהי, מתוכננת להמריא ביום חמישי הקרוב (26.3.2020) בשעה 15:30. הטיסה תבוצע על ידי חברת התעופה ההודית Air India.

בנוסף, הודיעה הקבוצה כי תשנע עם חזרתו של המטוס להודו, משלוח ענק של מוצרים הנדרשים לקיום חג הפסח, לטובת משפחות דיפלומטים, בית חב"ד ומאות ישראלים נוספים אשר בוחרים להישאר בהודו.

טיסת מיוחדת זו מובטחת ומופעלת בימי חירום, הצריכה אינספור אישורים אל מול הרשויות על מנת להבטיח את קיומה. עלותה של הטיסה הישירה: 1,100 דולרים (הכוללת מיסי נמל, דלק וכבודה). טיסה זו מאושרת ובתיאום הרשויות ההודיות.

יעקב אמסלם, מנכ"ל ובעלים של קבוצת אמסלם טורס, מסר: "אנו נרגשים להוציא טיסה מיוחדת נוספת והפעם להודו, המתווספת לטיסות מיוחדות שהפעלנו בימים האחרונים מקוסקו ללימה, ומברזיל לישראל.
השגת אישורים אל מול שלטונות הודו בסיטואציה בה גבולותיה סגורים הצריכו לוגיסטיקות מסועפות ומורכבות במיוחד.

במאמצים משותפים מסביב לשעון ובסיוע ממשלת ישראל ושגריר ישראל בהודו מר רון מלכא, הצלחנו להשיגם והטיסה מובטחת. בנוסף, עם חזרתו של המטוס להודו יועבר משלוח ענק של מוצרים כשרים לפסח, לטובת בית חב"ד והישראלים השוהים בהודו. אנו שמחים להיות חלק מעשייה מבורכת והדדיות רבה גם בעתות משבר".

בד בבד, ממשיכים בקבוצת אמסלם להפעיל מוקד חרום 24/7 הזמין ונגיש לכלל הציבור. המוקד פועל מסביב לשעון, במטרה לספק מענה ופתרונות לכל המדינות ברחבי העולם לרבות דרום וצפון אמריקה, הודו, אירופה ועוד.

המוקד מספק מענה מידי לאורך כל שעות היממה ובכל ימות השבוע, באמצעות מענה טלפוני, הודעות ווטאס-אפ, sms, או במייל. המוקד מורכב מסוכנים מקצועיים בעלי ניסיון רב בטיפול במקרי חירום ובמתן מענה מהיר ופרו-אקטיבי בשפות רבות (עברית, אנגלית, ספרדית, צרפתית, תורכית, רוסית, איטלקית וערבית).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]