שיירת מכוניות נגד בג"ץ: "תפסיקו לגנוב את המדינה" | צפו - 0404
צילום: אם תרצו

שיירת מכוניות נגד בג"ץ: "תפסיקו לגנוב את המדינה" | צפו

שיירת מכוניות גדולה יצאה הבוקר (שלישי) במחאה נגד התערבות בית המשפט העליון בעבודת הכנסת, ובדרישה מהשופטים להפסיק את הדיקטטורה השיפוטית אותם הם מקדמים השכם וערב.

המחאה, בהובלת תנועת "אם תרצו", יצאה מכביש החוף ועברה במחלפים מרכזיים במרכז הארץ עד שהתכנסה למחלף לטרון. משם יצאה השיירה אל כיוון הכנסת וביל המשפט העליון כדי לקדם מפגן מחאה, בהתאם להנחיות משרד הבריאות, נגד בית המשפט.

משתתפי המחאה מחו על כך שבית המשפט חצה קו אדום ומתערב בסדר יומה של הכנסת בניגוד לחוק. אבנר סעדיה, מפגין: "נמאס לנו שהשופטים גונבים לנו את המדינה. נמאס לנו ללכת לבחור לכנסת ובפעל מי ששולט פה אלה השופטים".

נחמה מילר, מפגינה נוספת: "אנחנו נמצאים במצב של שיבוש כל מערכות הניווט במדינה.. כל זה קורה,, בשל הבלבול שבית המשפט כפה וכופה עלינו בכל אורחות החיים. הגיע הזמן שיפסיקו לגנוב לנו את המדינה".

מתן פלג יו"ר תנועת "אם תרצו" שהיה בהפגנה: "שופטי בג"ץ רומסים את הכללים הדמוקרטיים פעם אחר פעם. הם הפכו את עצמם לממשלת-על העושה מה שהיא רוצה, מתי שהיא רוצה, כמעט תמיד משיקולים פוליטיים צרים המתכנסים לעובדה שמטרתם לטשטש את זהותה היהודית של מדינת ישראל. ברור לכל בר דעת שהמטרה האמיתית של שופטי בג"ץ היא ביטול חוק יסוד הלאום וביטול חוק השבות. ישראל הציונית, נמצאת בסכנה שלא הייתה כדוגמתה מעולם. די לדיקטטורה של בג"ץ".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]