מכתב התראה לתובעי יאיר נתניהו: "העתקתם את כתב התביעה שהגיש הזוג נתניהו כנגד יגאל סרנה" - 0404
מכתב התראה לתובעי יאיר נתניהו: פייסבוק ראש הממשלה בנימין נתניהו

מכתב התראה לתובעי יאיר נתניהו: "העתקתם את כתב התביעה שהגיש הזוג נתניהו כנגד יגאל סרנה"

פרקליטו של עו"ד יוסי כהן שלח מכתב התראה לפני תביעה לעורכי הדין יובל יועז ודורון ברקת בטענה כי הפרו זכויות יוצרים של עו"ד יוסי כהן בכתב התביעה שהגישו מטעם "מולד-המרכז להתחדשות הדמוקרטיה" כנגד יאיר נתניהו. כזכור, התביעה כנגד בנו של ראש הממשלה הוגשה לאחר שכינה את ארגון מולר ״גרורה של הקרן להשמדת ישראל״.

עו"ד אוהד מחרז המייצג את עו"ד כהן ציין במכתב ההתראה כי, "עיון הכתב התביעה, אף לעין החיצונית למשרדנו, מעלה מיד שביצעתם "העתק הדבק" (אחד לאחד ממש) של חלקים ניכרים מכתב התביעה שהגיש מרשי בשם ראש הממשלה ורעייתו כנגד יגאל סרנה.

אין ספק ולו הקל שבקלים, שהנכם הראשונים להבין שאין צורך להכביר במילים בעניין ״העתק הדבק״ שביצעתם ודי בלהפנות לכתבה שפורסמה היום (10.8.17) באתר ״העין השביעית״ תחת הכותרת ״התרגיל של מולד״.

האבסורד הוא, שעד כדי כך ״התמדתם״ בלהעתיק את כתב התביעה שניסח מרשי, כאשר בסעיף 8 לכתב התביעה כתבתם ״סוד גלוי הוא, כי בזירה הציבורית שמו של אדם (לרבות תאגיד) ומעמדו הציבורי שלובים זה בזה בלא יכולת להפריד בניהם״ ואפילו לא טרחתם לבצע את ההתאמה הנדרשת, כאשר אני בטוח (או למצער, מקווה) שהכשל הלוגי הטמון במשפט שהעתקתם עם התוספת הקטנה שלכם ״לרבות תאגיד״, מובן וברור גם לכם.

עו״ד מחרז הציע לעורכי הדין ״לפתור את העניין בדרכי נועם ובראש ובראשונה יהיה עליכם לפעול לצורך מחיקת התובענה במתכונתה הנוכחית והמפרה״.

עו״ד מחרז הזהיר את שני עורכי הדין כי במידה ולא יפנו אליו בעניין עד ליום ראשון הקרוב ב-17:00, הרי שיפעל לתבוע אותם.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com