המשטרה מאשרת לשמאל להפגין ומנגד מפנה אב שכול: "רצחו את הבת שלי ואותי אתה מפנה"? | צפו - 0404
צילום: ערוץ 20

המשטרה מאשרת לשמאל להפגין ומנגד מפנה אב שכול: "רצחו את הבת שלי ואותי אתה מפנה"? | צפו

לא נתפס. הרצל חג'ג', אביה של שיר חג'ג' הי"ד שנרצחה בפיגוע הדריסה בארמון הנציב, נדרש ע"י המשטרה להתפנות מהמקום בעת שהפגין לבדו, בהתאם לחוק, כנגד ניסיון ההפיכה והקמת ממשלת מיעוט הנתמכת ע"י תומכי טרור.

ממולו, הפגינו שמאלנים, בניגוד להנחיות משרד הבריאות ובניגוד להוראות, אך המשטרה לא עשתה דבר בנדון. הרצל פנה בכאב לשוטר: "אותי אתם מפנים? את הבת שלי רצחו ואתם מפנים אותי"?. יתירה מכך, שמאלנית גידפה את האב השכול ופגעה בכבודו ובכבוד חללי צה"ל.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "משטרת ישראל ניצבת בחזית העשייה במאבק הלאומי בהתפשטות נגיף הקורונה ופועלת לאכיפת ההנחיות, כל זאת לצד מכלול השיקולים על מנת לאזן ולאפשר את חופש המחאה והביטוי, המותרת עפ"י צו בריאות העם (סעיף 2 א' 5).

לא ברור לנו על סמך מה נשענות טענות 'ההתעמרות', שכן ניתן לראות בבירור בסרטון שקצין המשטרה שוחח עם האיש ואף הוצע לו בקבוק מים על ידי שוטר נוסף. עוד נציין, כי השוטרים פעלו לחצוץ בין הצדדים, כפי שנעשה בכל מחאה, עד כה". (צילומים: הלל ביטון רוזן, ערוץ 20).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]