קוראים לתרום: רבני הציונות הדתית הקימו קרן למשפחות שנפגעו מהקורונה - 0404
קוראים לתרום: רבני הציונות הדתית הקימו קרן למשפחות שנפגעו מהקורונה קרן אור, קרן למשפחות שנפגעו מנגיף הקורונה

קוראים לתרום: רבני הציונות הדתית הקימו קרן למשפחות שנפגעו מהקורונה

איגוד רבני קהילות בשיתוף ובתמיכה של נשיא איגוד רבני קהילות, הרב שמואל אליהו, הרב חיים דרוקמן, הרב יהושע שפירא, בצלאל סמוטריץ', עידית סילמן, אלדד פרי, והילה ונריה ותקין, פתחו בקמפיין של ערבות הדדית במסגרתו הם מבקשים תרומות מהציבור לצורך הקמת 'קרן אור' – קרן לרווחת כל אלו שנפגעו כלכלית ממשבר הקורונה.

יותר מהמצב הבריאותי, הקורונה גרמה למשבר גדול בשוק העבודה. לא מעט דובר על כך שישנה עליה בעשרות אחוזים של אנשים שפונים ללשכת התעסוקה, חותמים אבטלה בביטוח לאומי ולא יודעים מאיפה יביאו את הכסף כדי לסגור את החודש הבא.

לצורך כך נפתח קמפיין ערבות הדדית ביוזמת איגוד רבני קהילות ובשיתוף ובתמיכה של רבנים ואנשי ציבור בינהם: נשיא איגוד רבני קהילות, הרב שמואל אליהו, הרב חיים דרוקמן, הרב יהושע שפירא, בצלאל סמוטריץ', עידית סילמן, אלדד פרי, הילה ונריה ותקין ועוד. במסגרת הקמפיין, ניתן לתרום לצורך הקמת קרן מיוחדת שתאפשר לאנשים מכל גווני האוכלוסיה לפנות ולקבל מענק שיעזור להם לעבור את התקופה הקשה.

קרן -אור, הקרן לתמיכה בנפגעי משבר הקורונה, מהווה מענה וקו אחרון עבור רבים שמשכורתם נפגעה בצורה קריטית בשל ההגבלות שנוצרו עקב נגיף הקורונה. התרומות לקרן, יועברו בשלמותן לאנשים הפונים בבקשה שעומדים בקריטריונים הנדרשים ללא רווח של צד שלישי.

נשיא איגוד רבני קהילות, הרב שמואל אליהו: "ערבות הדדית היא המפתח החשוב ביותר בימים הללו. איפה שלא נסתכל אפשר לראות את האכפתיות והמעורבות הקהילתית שלנו אחד בשני.

בתוכנו יש מאות אלפי משפחות שאיבדו את פרנסתם. במקום הזה יש לנו יכולת ואפילו חובה לסייע להם. הקמנו ביחד עם קבוצת אנשים יקרים קרן שתדאג ש 100% מתרומתכם תגיע לאנשים הנכונים. אני קורא לציבור: בואו, היו שותפים, גלו אחריות ועזרו לעם ישראל לצלוח את התקופה הקשה הזו ביחד".

לינק לתרומה: https://bit.ly/4kerenor

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]