רה"מ נתניהו: "קריאה אחרונה לאחדות - בני גנץ תבחר" - 0404
רה

רה"מ נתניהו: "קריאה אחרונה לאחדות – בני גנץ תבחר"

בראיונו השני להערב עסק ראש הממשלה בנימין נתניהו בהתפשטות נגיף הקורונה בישראל, ובהתמודדות משרד הבריאות עם התופעה. עוד התייחס רה"מ לנסיונו לגבש אחדות עם מפלגת כחול לבן.

במהלך הראיון אמר רה"מ נתניהו: "אנחנו עושים הכל כדי להגן על הצוותים הרפואיים כי הם הגיבורים שלנו. אני דיברתי עם מנהיגי המדינות המובילות, הם מספרים על מחסורים אדירים.

אני מקווה מאוד שלא נגיע לסגר כללי – אבל ייתכן שיהיה בלתי נמנע. גורמי מקצוע הציעו לאכוף משמעת ע"י קנסות. מצבנו טוב משאר העולם אבל לא לעולם חוסן, צריך לאתר את האנשים, לראות אם אפשר לשחרר אנשים לאחר חיסון, ולגרום לציבור להישמע להוראות בקפדנות".

עוד הוסיף רה"מ ואמר על כלכלת ישראל כי אינו פועל בפועל פופולרי וקצר טווח, אלא דן בשאלות רחבות: "למדתי ממילטון פרידמן, לא נגיע היפר-אינפלציה. אבל תקציב מחייב אחדות, אחדות חירום. בני גנץ לא קיבל ללכת לאחדות, למרות שקיבלו 36 מנדטים – והצעתי לגנץ רוטציה שוויונית.

בתי המשפט מתפקדים, זה לא מעכב את האחדות. בהצעות שגיבשנו עם כחול לבן, הם ביקשו חוץ וביטחון. באותה שעה הם באו ביד שנייה לרמוס את זה – ולבקש להדיח את יו"ר הכנסת".

בסוף הריאיון פנה רה"מ בנימין נתניהו לח"כ בני גנץ ואמר: "זו קריאה אחרונה לאחדות – בני גנץ, תבחר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]