נתניהו לגנץ: "אני מבקש ממך בני - ישראל לפני הכל, זה לא לפיד לפני הכל" - 0404
נתניהו לגנץ:

נתניהו לגנץ: "אני מבקש ממך בני – ישראל לפני הכל, זה לא לפיד לפני הכל"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התראיין הערב ועסק במהלך הריאיון בהשלכות התפשטות נגיף הקורונה, והנחיות משרד הבריאות. כמו כן פירט לגבי מתווה האחדות שהציע למפלגת כחול לבן.

במהלך הריאיון אמר רה"מ כי אנו עשויים להגיע לרבבות מתים בישראל, והוסיף: "אנחנו שואפים להגיע גם ל-20 אלף בדיקות ביום, יש חוסרים אבל הם בשוליים.

דיברתי עם נגיד בנק ישראל, שאלתי איך להבטיח ביטחון לאזרחים. אדם צריך לדעת יש לו לחם, שהוא יכול לחיות. אני חושב שבדרך שבה אני מוביל את זה – בחזון בידוד חולים ושחרור בריאים, נפתור את בעיית הכלכלה".

בעניין המגעים עם מפלגת כחול לבן השיב רה"מ: "כל הפרטים בהסכם עם כחול לבן סגורים, מדובר בממשלה ברוטציה. שנה וחצי תחת ראשותי, שנה וחצי תחת ראשות בני גנץ. הם ביקשו את תיק החוץ ותיק הביטחון.

אבל כשכחול לבן מדברים הרבה על הקורונה – משום מה הם לא מבקשים את תיק הבריאות והאוצר. לפיד הוא מטורלל, הוא מונע את האחדות – הם מביאים את זה לבחירות רביעיות. הוא מעודד חוקים איראניים, מטורללים".

בפנייה לבני גנץ אמר רה"מ נתניהו: "אני מבקש ממך בני – ישראל לפני הכל זה לא לפיד לפני הכל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]