רה"מ נתניהו: "הממשלה תאשר תקנות חירום להגבלת תנועה - ניתן לצאת מהבתים להצטיידות וקבלת טיפול רפואי" - 0404
רה

רה"מ נתניהו: "הממשלה תאשר תקנות חירום להגבלת תנועה – ניתן לצאת מהבתים להצטיידות וקבלת טיפול רפואי"

ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הבריאות יעקב ליצמן ומנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב מסרו הערב (חמישי) הצהרות אודות ההנחיות החדשות במאבק כנגד הקורונה. בדבריו, אמר ראש הממשלה כי הלילה תאשר הממשלה תקנות חירום להגבלת תנועה – על האזרחים להשאר בבית. רה"מ הוסיף ואמר כי הגבלת התנועה מגובה משפטית ותהיה בתוקף בשלב הראשון במשך שבעה ימים. 

רה"מ אמר כי ניתן יהיה לצאת מהבתים לטובת הצטיידות בתרופות ובמזון, לצורך קבלת טיפול רפואי ולמספר החרגות נוספות, אך התקנות ייאכפו על ידי המשטרה שתחלק דוחות למפרי הצו. 

בסיום דבריו קרא ראש הממשלה נתניהו להקמת ממשלת אחדות לאומית למען המשך המאבק בנגיף הקורונה ומסר לכחול לבן: "כנסו מתחת לאלונקה – יחד נושיע את העם".

מנכ"ל משרד הבריאות אמר כי כיום אנו יודעים הרבה יותר על המחלה וכי עם הזמן, ישראל ממשיכה להערך ולהצטייד בציוד רפואי רב במטרה למגר את התפשטות הנגיף. המנכ"ל הוסיף שבמשרד הבריאות נערכים לתרחישים ארוכים וטובת הציבור בישראל היא הדבר היחד המנחה את המשרד בפעולותיו. 

https://www.youtube.com/watch?v=A4SU_zzmTn0&feature=youtu.be

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]