בעקבות משבר הקורונה - השר אמסלם הנחה על הקפאת מחיר חבילות הסלולר - 0404
בעקבות משבר הקורונה – השר אמסלם הנחה על הקפאת מחיר חבילות הסלולר פייסבוק

בעקבות משבר הקורונה – השר אמסלם הנחה על הקפאת מחיר חבילות הסלולר

בעקבות התפשטות נגיף הקורונה הנחה היום (רביעי) שר התקשורת, ח"כ דוד אמסלם, לשמור על יציבות הרשתות בהיבט הטכני ובהיבט השירות לציבור, וכן להיערך באופן מיטבי להמשך.

כחלק מההיערכות הוחלט להקצות לחברות הסלולר באופן זמני תדרים, על מנת לאפשר שיפור איכות והגדלת קיבולת. כמו כן, הורה השר על שמירת רף השירות במוקדי התמיכה, כך שלא יחול שינוי מהשגרה וזמן המענה לא יעלה על 6 דקות המתנה. לגבי עומסים באינטרנט ובתשתית הנייחת, החברות הודיעו כי הן ערוכות למתן מענה, גם בעומסים משמעותיים יותר.

שר התקשורת: ״ענף התקשורת הינו משק חיוני בכל תרחיש חרום, וביתר שאת במצב בו אנו מצויים, אנחנו כאן בכדי לוודא שהחברות ממשיכות במתן השירותים הקריטיים ושהמערכות והרשתות יציבות לאורך זמן ועומדות בעומסים.

אני מודה לעובדי המשרד ולחברות התקשורת על ריכוז המאמץ בימים האחרונים ואף בימים האחרונים נפגשתי עם מנכ״לי החברות העיקריות, וכולנו תקווה שנעבור את האתגרים העומדים לפתחנו באופן מיטבי ומוצלח״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]