השר פרץ לעובדי ההוראה: ״לא נאפשר מצב שמי שעובד בבית לא יקבל שכר״ - 0404
השר פרץ לעובדי ההוראה: ״לא נאפשר מצב שמי שעובד בבית לא יקבל שכר״

השר פרץ לעובדי ההוראה: ״לא נאפשר מצב שמי שעובד בבית לא יקבל שכר״

על רקע פרסום המגבלות עקב התפשטות הקורונה שלח היום (רביעי) שר החינוך רפי פרץ אגרת למורים ולמנהלים בה הבהיר כי לא יאפשר מצב של למידה מרחוק ללא תשלום.

השר כתב על ההחלטה להמשיך ללמד מרחוק: ״מתוך תפיסה שמערכת החינוך בישראל היא עמוד השדרה הערכי והיא זו שמאפשרת לנהל שגרה מסויימת, החלטנו להמשיך ככל הניתן במתכונת של למידה מרחוק. בשלשת הימים הראשונים אנחנו חווים הצלחה אדירה במימוש תכנית הלימודים, מאות אלפי כניסות ותלמידים שמצליחים לשמור על שגרה במציאות לא שגרתית. התכנית מוכיחה את עצמה כמוצלחת מאוד״.

לטענות הנשמעות בכלי התקשורת השונים באשר לשכרם של המורים שמלמדים מרחוק, הבהיר השר בצורה חד משמעית כי יגן על המורים: ״אין עבודות חינם, וכולנו מכירים את דעת האוצר שצריך לקזז את ימי הלמידה מרחוק מימי החופש שלכם. אני רוצה לנצל מכתב זה לאמירה ברורה, לא נאפשר מצב שמי שעובד בבית לא יקבל שכר . הנושא עדיין נידון בין האוצר לבין משרד החינוך, כשבתווך מצטרפים גם ארגוני המורים״.

לסיום הודה השר למורים על עבודתם המושקעת בימים האחרונים גם על רקע המשבר: ״מאמין בכם, ובמסירות שלכם, ומודה לכל אחד ואחת מכם על ההשקעה האדירה בימים מיוחדים אלו״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]