דגן לבנט: "אל תעצור הריסת בתי מחבלים בשל הקורונה - הטרור מסוכן ממנה" - 0404
דגן לבנט:

דגן לבנט: "אל תעצור הריסת בתי מחבלים בשל הקורונה – הטרור מסוכן ממנה"

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, פנה הבוקר (רביעי) במכתב חריף לשר הבטחון, בו הוא קורא לו לא להכנע לסחטנות של ארגוני השמאל, המנסים לנצל את משבר הקורונה.

כך אמר דגן: "בזמן שאזרחי מדינת ישראל חווים אולי את אחד המשברים הקשים בחייה של מדינה, מוצאים לנכון ארגוני שמאל קיצוני לנצל את המצב באופן ציני בכדי לסייע לסייעני מחבלים.

אני קורא לך אדוני שר הבטחון, לדחות בשאט נפש את הנסיונות של ארגוני השמאל הקיצוני, המסייעים למחבלים ולמשפחות מחבלים, לנצל את השעה הקשה בה נמצאים אזרחי מדינת ישראל, ואת נגיף הקורונה, בכדי לעצור את המלחמה בטרור. צריך להמשיך לקדם את המלחמה בטרור בכל זמן, ובפרט בזמנים מתוחים, ולא לאפשר להמשיך לקדם את היוזמות הציניות לסיוע למשפחות מחבלים, בזמן שמדינת ישראל נמצאת בכאוס חברתי כלכלי ובריאותי".

דגן כתב את הדברים בתגובה לפנייה של ארגוני שמאל קיצוני לשר הבטחון נפתלי בנט, בין השאר ארגון השמאל המכונה "האגודה לזכויות האזרח" שפנה גם לאלוף פיקוד מרכז בבקשה "להקפיא את יישומם של כל צווי הריסה וההחרמה על הבתים, עד לאחר סיום משבר הקורונה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]