אסור שמלכודת הקורונה תפתה אותנו לחיבור עם משת״פי כחול-לבן - 0404
אסור שמלכודת הקורונה תפתה אותנו לחיבור עם משת״פי כחול-לבן אופק אבשלום

אסור שמלכודת הקורונה תפתה אותנו לחיבור עם משת״פי כחול-לבן

רוב אזרחי ישראל היהודים קבעו באופן נחרץ וברור כי הם מעוניינים בממשלת ימין בלבד. מדובר ברוב שאינו ניתן לערעור. אם נפריד על פי המנדטים – כ-67 אחוז מעוניינים בממשלת ימין נטו.

תוצאת הבחירות השלישיות מחייבת את ראש הממשלה להיות קשוב לציבור ולפעול להקמת ממשלת ימין בלבד או להוביל את ישראל לבחירות רביעיות. זהו רצון הבוחר. עליו אין עוררין.

מלכודת הקורונה סידרה חבל הצלה שאינו מגיע למשתפ״ים מכחול-לבן. מי שהולך עם הרשימה המשותפת נגד עם ישראל, לא יכול להיות נציגו של עם ישראל. מי שרואה בקורונה המצאה של ראש הממשלה ומעלה סטטוסים הזויים (יעלון ולפיד) שממשלת דיקטטורה מכניסה אזרחים לבתיהם, לא ראוי לייצג אותנו. מי שמעלה בעת חירום הצעות חוק להדחת ראש הממשלה ובעצם פוגע באותו הרגע בביטחון חיי אזרחי ישראל, לא ראוי כלל שיישב בבית הנבחרים. מי שפועל רק ממניע של טובתו האישית ומתעלם ביודעין מרוב עם ישראל – לא יכול לייצג אותי, משפחתי וחבריי. הוא לא יכול ולא ראוי לייצג את עם ישראל.

המצאות ״תקציב״ כדי לקיים ממשלת חירום כבר לא עושות עלינו שום רושם. שנה שלמה מסתדרת ממשלת המעבר יופי. מקבלת החלטות, מעבירה החלטות ומפנה תקציבים להיכן שצריך. ישראל ממשיכה להתקדם בלי סיסמאות והמצאות של מפלגים ומסיתים מבית כחול-לבן. גם אם תקום ממשלה רק בעוד כמה חודשים, אחרי בחירות רביעיות, לא יקרה שום דבר. הדבר היחיד שיקרה וצריך לקרות – רצון העם יתממש.

אסור בשום דרך לתת לחבורת המשת״פים מכחול-לבן לדרוס רגל בקואליציה. אסור לתת לאף אחד מהם להיות שר או לקבל תפקיד בעל משמעות החלטתית על עם ישראל. הם לא מייצגים אותנו. נקודה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]