התמודדות המשק עם הקורונה | חברת החשמל תמשיך לחבר לקוחות חדשים ויצרנים פרטיים - 0404
התמודדות המשק עם הקורונה | חברת החשמל תמשיך לחבר לקוחות חדשים ויצרנים פרטיים 0404

התמודדות המשק עם הקורונה | חברת החשמל תמשיך לחבר לקוחות חדשים ויצרנים פרטיים

חברת החשמל הודיעה הבוקר (רביעי) כי החל מהיום החברה תעבור לעבודה במתכונת מצומצמת, על רקע הנחיות משרד הבריאות. יחד עם זאת, על מנת שלא לפגוע בצרכי הלקוחות, החליט מנכ"ל החברה עופר בלוך – להמשיך בחיבור לקוחות חדשים ויצרני חשמל פרטיים ובראשם יצרני ".p.v".

עופר בלוך, מנכ"ל חברת החשמל: "ההחלטה להמשיך את תכניות הפיתוח ולא לעכב חיבורים לרשת באה במטרה להוות עוגן של יציבות והמשכיות ליזמים וללקוחות שתלויים בחברת החשמל. חשוב לנו דווקא בימים אלה לפעול ככל שניתן, תחת המגבלות, כדי לצמצם למינימום את הפגיעה במשק.

חברת החשמל תעמיד לטובת הלקוחות את מכלול השירותים הדיגיטליים, מענה טלפוני בנושאי תקלות ומפגעים ברשת החשמל, חיבור לקוחות מנותקים עקב חוב, טיפול בלקוחות מונה תשלום מראש, הזמנות חיבור חדשות, לקוחות .p.v ויצרנים פרטיים למעט, קבלת קהל פרונטאלית האסורה על פי הנחיות משרד הבריאות .

החלטה זו מצטרפת להחלטה לפיה לא ינותקו לקוחות חייבים ולקוחות עסקיים ובהם מלונות, מסעדות ובתי מסחר יהנו מדחייה של 30 יום במועד האחרון לתשלום החשבון ללא ריבית".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]