דיכטר לגנץ: "חלבת את הקורונה עד הסוף - הנגיף כבר לא עומד בזה" | צפו - 0404

דיכטר לגנץ: "חלבת את הקורונה עד הסוף – הנגיף כבר לא עומד בזה" | צפו

ראש השב"כ לשעבר וסגן שר הביטחון ח"כ אבי דיכטר, תקף לאחרונה את ח"כ בני גנץ, על שאינו חודל מלבקר את מדיניות הממשלה בעת חירום – בעת שפועל בחוסר אחריות לאומית בניסיון לשיתוף פעולה עם הרשימה המשותפת.

כך אמר דיכטר: "גנץ ושות', חלבתם את הקורונה עד הסוף – הנגיף כבר לא יכול לעמוד בעומס שהטלתם על הכתפיים שלו! ישנן מדינות שנקטו בסקנציות הרבה יותר חמורות כדי להתמודד עם הקורונה. אתם דוחים את הקמתה של ממשלת חירום לאומית, ומעדיפים להישען על הרשימה המשותפת שחבריה הם תומכי טרור. מה תאמרו לאזרח שלא שעה לצעדי הזהירות שהממשלה הנחתה ונדבק בקורונה?

הצעדים הקשים אך המדודים לצד המשמעת של כלל האזרחים, הם הגורם העיקרי במניעת המגיפה מלצאת משליטה. לעומת זאת אתם בכחול לבן יצאתם מכלל שליטה. איבדתם את חוש האחריות הלאומית ונדבקתם בחיידק 'רק לא ביבי', גם כשהציבור מרגיש ואומר 'מזלנו שיש לנו בעת הזאת את בנימין נתניהו'.

גנץ לפיד, אשכנזי ובוגי, זהו הזמן להיפרד מרגשות האנטי ביבי, ולהתחבר לחשיבה הרציונאלית והממלכתית. כל כך הרבה דברים נאלצנו להזיז הצידה, ורק שנאתכם לביבי נותרה על כנה? תתעוררו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]