משרד התחבורה הודיע על הפסקת פעילות - בשעות הערב ובסופי שבוע - 0404
משרד התחבורה הודיע על הפסקת פעילות – בשעות הערב ובסופי שבוע

משרד התחבורה הודיע על הפסקת פעילות – בשעות הערב ובסופי שבוע

מנהל הרשות הארצית לתחבורה ציבורית הנחה היום (שלישי) באישור שר התחבורה, בצלאל סמוטריץ', להפסיק את פעילות התחבורה הציבורית בכל ערב.

התחבורה תופסק הערב החל מהשעה 22:00, וממחר – בכל יום החל מהשעה 20:00 בערב ועד לפנות בוקר. בנוסף, התחבורה הציבורית תפסיק לפעול בסופי השבוע החל מיום חמישי בשעה 20:00, ותחזור לפעילות לפנות בוקר ביום ראשון. הפסקת התחבורה הציבורית בערבים ובסופי השבוע תכלול את קווי האוטובוס, הרכבת והרכבת הקלה.

התחבורה הציבורית בימי החול ועד לשעה 20:00 – תמשיך לפעול למקומות חיוניים ובהם מרכזי תעסוקה, מרכולים ומרכזי הקניות, קופות החולים ובתי החולים. גורמי המקצוע במשרד התחבורה בהנחיית משרד הבריאות, החליטו להפסיק את התחבורה הציבורית למקומות שאינם חיוניים ובהם מוסדות חינוך.

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' מסר: "מה שעומד לנגד עינינו זה בריאות אזרחי ישראל ושימור מקסימום רציפות תפקודית עבור המשק בהתאם לנסיבות. אנחנו עושים כל שביכולתנו למזער את הפגיעה באזרחים וביכולת להתנייד לעבודה בעזרת תחבורה ציבורית אך מורידים למינימום את התחבורה הציבורית שנועדה לשימושים אחרים. אני פונה לאזרחי ישראל, אני מבין את הקושי, אנחנו בימים קריטים, אנא, הימנעו מנסיעה בתחבורה ציבורית ושמרו על הנחיות משרד הבריאות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]