אוניברסיטת חיפה פותחת קו חם לסיוע רגשי בעקבות התפרצות הקורונה - 0404
אוניברסיטת חיפה פותחת קו חם לסיוע רגשי בעקבות התפרצות הקורונה דוברות אוניברסיטת חיפה

אוניברסיטת חיפה פותחת קו חם לסיוע רגשי בעקבות התפרצות הקורונה

המרכז הקליני הבין-תחומי של אוניברסיטת חיפה הודיע היום (שלישי) כי הוא פותח קו חם לסיוע רגשי בעקבות התפרצות נגיף הקורונה, כאשר כלל השירות יינתן ללא תשלום.

מהמרכז נמסר: "בעת זאת, כאשר רבות הידיעות מעוררות הדאגה בתקשורת וברשתות החברתיות חשוב לאפשר לחששות והחרדות שמתעוררים בתוכנו, אצל בני משפחותינו ומכרינו מרחב ביטוי בכדי ששגרת יומנו לא תפגע מעבר לנדרש ובכדי לשמור על יכולתנו להתנהל באופן שלו ואחראי.

מעבר להיענות לגבי ביצוע ההנחיות הרשמיות של גורמי הרפואה, חשוב לנהל שיחות  במעגלים המשפחתיים והחברתיים שלנו בכדי לאפשר את תחושת המוגנות לה כולנו זקוקים. בנוסף, במקרה ואחד מקרובי המשפחה או מכרים נמצא בבידוד עקב חשש לחשיפה לנגיף הקורונה, חשוב לשמור עימם על קשר.

המרכז הקליני הבין תחומי באוניברסיטת חיפה יכול לסייע לכם במידה ומתעורר חשש וחרדה אצלכם או אצל בני משפחתכם לגבי משמעויות התפשטות הנגיף וההנחיות המופצות בתקשורת או במידה שאחד מבני משפחתכם או מכריכם נמצא בבידוד או חלה.

הצוות מקצועי והמיומן שלנו יוכל לסייע ולהנחות אתכם בהתמודדות הרגשית עם המצב המורכב בו אנו נמצאים. הפניות באמצעות הודעה בווטסאפ (עסקי) למספר 04-8288622 וצוות המרכז יחזור אליכם תוך 24 שעות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]