השר בנט בביקור במלונית הקורונה הראשונה: "המטרה היא שיגיעו לכאן כמה שיותר נשאים" - 0404
השר בנט בביקור במלונית הקורונה הראשונה: תקשורת שר הביטחון

השר בנט בביקור במלונית הקורונה הראשונה: "המטרה היא שיגיעו לכאן כמה שיותר נשאים"

שר הביטחון נפתלי בנט ביקר היום (שלישי) במלונית ההחלמה הראשונית לנשאי נגיף הקורונה במלון דן פנורמה, תל אביב.

כך אמר השר בעת ביקורו: "יש לנו מטרה ענקית שכמה שיותר נשאים יגיעו לכאן, המלוניות האלה יהיו אי של נעימות, רוגע ובית לנשאי הקורונה הקלים בחודשים הקרובים. נטלנו על עצמנו את המשימה ועכשיו אנחנו מבצעים.

אני אומר עכשיו לציבור: אנחנו נצלח את האירוע ביחד. אנחנו באירוע חסר תקדים במאה השנים האחרונות. המטרה הגדולה היא לאתר את הנשאים ולבודד אותם מהאוכלוסייה. המטרה הלאומית היא לדכא את הזינוק כדי שלא נגיע למצב איטלקי שבתי החולים קורסים תחת העומס, שרופא בבית חולים צריך לבחור מי לחיים ומי למוות, האם הסבא או האבא. אנו לא רוצים להגיע למצב הזה.

הגדרתי למפקד פיקוד העורף שתי משימות עיקריות במלוניות: שיהיה בידוד אמיתי, ושתהיה חוויה מאוד נעימה. כל אורחי המלונית, שהם נשאי קורונה קלים, לא יכולים להדביק אחד את השני עוד פעם. הם בהחלט יכולים לקיים פעילות חברתית ואני מעריך שיהיו כאן דברים מעניינים. אני מצפה מהאורחים לגלות ערבות הדדית מכיוון שלא נרצה לשלוח צוותים לגעת באורחים אז אני מצפה לתרומה שלהם.

המלונית שנפתחת היום התכולה הבסיסית שלה זה 500 אורחים, היא תתרחב עד 1,800 אורחים וככה יהיה בכל המקומות. נפתח עוד ועוד מלוניות ככל שנידרש, תמיד נהיה צעד לפני. נסתכל תמיד צעד אחד קדימה ונקדים את הקורונה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]