לבקשת השרה שאשא-ביטון: ענף הבנייה הוחרג מההגבלות וימשיך לעבוד במתכונת מלאה - 0404
לבקשת השרה שאשא-ביטון: ענף הבנייה הוחרג מההגבלות וימשיך לעבוד במתכונת מלאה משה ביטון

לבקשת השרה שאשא-ביטון: ענף הבנייה הוחרג מההגבלות וימשיך לעבוד במתכונת מלאה

הממשלה אישרה אמש (שני) את בקשת שרת הבינוי והשיכון ד"ר יפעת שאשא ביטון, להגדיר את ענף הבנייה כענף חיוני למשק, ובכך להחריג אותו ממגבלות כוח האדם שהוטלו על יתר ענפי המשק. על פי ההחלטה, ענף הבנייה ימשיך לפעול במתכונת רגילה לחלוטין. 

בתוך כך, ועל מנת לאפשר את העבודה הרציפה באתרי הבנייה, ובכלל זה הבינוי הנדרש בבתי החולים והתשתיות הנלוות; אושרה כניסתם של פועלים ערבים המועסקים בענף הבנייה לחודשיים, כולל לינה.

חברות מאכלסות המטפלות בתחום הדיור הציבורי מטעם משרד הבינוי והשיכון הוחרגו אף הן לשם המשך שירות רציף לאוכלוסיות מוחלשות אלה.

שרת הבינוי והשיכון ד"ר יפעת שאשא ביטון: "ההחלטה להגדיר את ענף הבניה כענף חיוני ושמירה על תפקודו הרציף והמלא היא פרי עבודת מטה מקיפה ויסודית שנעשתה במשרד הבינוי והשיכון תוך שיתוף פעולה מלא עם משרדי הממשלה השונים.

אנחנו עומדים בקשר הדוק ויומיומי עם התאחדות הקבלנים והתאחדות התעשיינים על מנת לוודא שפעילות הענף לא תפגע וננקוט בכל פעולה שתידרש על מנת להבטיח שכך ישאר גם באתגרים שעוד נכונו לנו בהמשך הדרך. נמשיך לפעול באחריות לטובת ענף הבניה ורוכשי הדירות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]