פורום נכי צה"ל במכתב לגנץ ויעלון: "נפצענו על הגנת המדינה - ואתם מתכוונים להוביל ממשלה עם מפלגה מהללת שהידים?" - 0404
פורום נכי צה

פורום נכי צה"ל במכתב לגנץ ויעלון: "נפצענו על הגנת המדינה – ואתם מתכוונים להוביל ממשלה עם מפלגה מהללת שהידים?"

חברי 'פורום נכי צה"ל למען ביטחון ישראל' פנו היום (שני) במכתב למנהיגי מפלגת כחול-לבן ח"כ בני גנץ וח"כ משה בוגי יעלון, בקריאה שלא להקים ממשלה עם מפלגה אנטי-ציונית ומעודדת טרור – הרשימה הערבית המשותפת.

כך כתבו החתומים הרבים על המכתב: " לכבוד רא"ל במיל', מר משה בוגי יעלון ורא"ל במיל' בני גנץ, אנו פורום נכי צה"ל למען בטחון ישראל, המורכב מלוחמי צה"ל מכל היחידות הלוחמות. שנפצעו על הגנת מדינת ישראל, מוחים בתוקף על כוונתכם להוביל את מפלגת "כחול לבן" להקמת ממשלה הנשענת בין אם במישרין ובין אם בעקיפין, על "הרשימה המשותפת".

"הרשימה המשותפת" היא מפלגה אנטי ציונית, לאומית-פלסטינית. חברי הרשימה לא רק מתנגדים לרעיון הציוני ושואפים לשנות בה את הדגל, את ההמנון ואת נשמת אפה של ישראל, אלא בין חבריה כאלו המהללים מחבלים וקוראים להם "שהידים" קדושים. חברי הרשימה המשותפת קראו לחיילי צה"ל קלגסים ופושעי מלחמה. קראו לחרם על ישראל. לא הסכימו לגנות פגיעה בכוחות הביטחון, סרבו לכנות את החמאס ארגון טרור ועוד קצרה היריעה!

אנו מפצירים בכם כנכי צה"ל, אשר הקריבו את גופם למען המדינה – אל תעשו צעד נוסף בכיוון הזה! כיצד תוכלו להסתכל בעיניים שלנו, אנו שהקרבנו את הגוף והנפש למען המדינה, בעודכם משתפים פעולה עם מי שחותר להרוס את מדינתנו?

אנחנו מפצירים בכם לא לחצות את הקו האדום המסוכן  הזה ולא להסתייע ברשימה אנטי ציונית, לאומנית פלסטינית למען קידום מטרות פוליטיות טקטיות. אל תפנו גב למפעל הציוני! הגנו על כבודנו ועל כבודם של חיילי צה"ל. חיזרו בכם מן המהלך ההרסני הזה לטובת מדינת ישראל.

הזוי שבתקופה זו בא העולם כולו מנהל מלחמת עולם נגד נגיף הקורונה, חלקכם בוחרים להתעסק בזוטות שפוגעות במורל הלאומי ומסכנות את שלום הציבור. בעת הזו יש צורך ממשי בממשלת חירום לאומית שתילחם יחד, כאיש אחד בלב אחד, בנגיף המשתולל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]