חדר לידה מבודד ומילדות ממוגנות: כך נראית לידה למבודדת בית מחשש לקורונה - 0404
חדר לידה מבודד ומילדות ממוגנות: כך נראית לידה למבודדת בית מחשש לקורונה דוברות הדסה

חדר לידה מבודד ומילדות ממוגנות: כך נראית לידה למבודדת בית מחשש לקורונה

אישה הנמצאת בבידוד בית חשה בצירים ופונתה אתמול לבית החולים "הדסה עין כרם", צוות בית החולים שנערך ללידה מבעוד מועד קיבל את היולדת על ידי צוות מיוחד וממוגן על פי הנחיות משרד הבריאות.

היולדת בת ה-35 נקלטה ישירות אל חדר מבודד ומצוייד שהמתין לה בבניין מרוחק ממחלקת היולדות.
היא עברה לידה מוצלחת עם שתי מיילדות ממוגנות, בסיומה נשארו היא והתינוק בבידוד מכל מטופלי בית החולים ואף – למרות הקושי – בבידוד זה מזה.

במשך היום חזרה תשובה חיובית לבדיקת הקורונה אותה עברה מייד בהגעתה, והיא הועברה ליחידת המחלות המתפרצות באופן מסודר וממוגן, כאשר המיילדת שליוותה אותה בלידה נותרה לצידה לאורך כל היום ותמכה בה עד להגעתה למחלקת הבידוד.

היולדת עטופה באהבה וחום של אנשי הצוות, במהלך האשפוז נשלחו אליה תמונות של התינוק הטרי כשהוא עטוף באהבה ותשומת לב בלתי פוסקת והיא אף מעודכנת טלפונית ישירות על ידי הרופא המטפל בו.

אין ספק כי אלו ימים לא קלים עבורה אך החשוב ביותר הוא כי תשוב אל תינוקה כשהיא בריאה ושלמה. יחד, נעבור איתה את הימים המורכבים והמאתגרים.
מנכ״ל הדסה, פרופ׳ זאב רוטשטיין: 
״האירוע המרגש ויוצא הדופן ממחיש כמה חיונית התקשורת בין צוותי מד״א המגיעים מן השטח לבין הגורמים בהדסה – המתקיימת בשגרה אך חשובה שבעתיים בימים אלה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com