השר פרץ בהערכת מצב בנוגע להשכלה הגבוהה: "העברת תכנים דגיטלית מוכיחה את עצמה" - 0404
השר פרץ בהערכת מצב בנוגע להשכלה הגבוהה: תקשורת שר החינוך

השר פרץ בהערכת מצב בנוגע להשכלה הגבוהה: "העברת תכנים דגיטלית מוכיחה את עצמה"

על רקע התפשטות הקורונה וההנחיות החדשות של משרד הבריאות קיים היום (ראשון) שר החינוך ויו"ר המל"ג רפי פרץ הערכת מצב עם צמרת המועצה להשכלה גבוהה.

משר החינוך נמסר: "המטרה היא לאפשר למוסדות ההשכלה הגבוהה לפתיחת סמסטר ב׳ עם כל ההגבלות של משרד הבריאות. הההיערכות למשבר מתבטאת בין השאר ביכולת מקצועית טובה להעברת התכנים באופן דיגיטלי והערבות ההדדית ושיתוף הפעולה בין האוניברסיטאות והמכללות".

עוד הוחלט בישיבה כי במקרה של החרפה בהנחיות, מעונות הסטודנטים יתפנו בהתאם להוראות, פרט לסטודנטים אשר אין להם עורף ביתי כמו סטודנטים בסיכון או תלמידי חו"ל. השר פרץ חיזק את נשיאי המכללות לחינוך שנמצאים תחת משרד החינוך אשר יחד עם מערכת ההשכלה הגבוהה עמלים כעת על פתיחת סמסטר ב' שהיה אמור להיפתח בימים אלו.

בסיום הפגישה אמר השר פרץ: "ההיערכות של מערכת ההשכלה הגבוהה למשבר הייתה טובה, היכולת המקצועית להעברת התכנים באופן דיגיטלי מוכיחה את עצמה. נמשיך לעקוב ולעדכן".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]