מפכ"ל המשטרה באיגרת לשוטרים: "זוהי שעת חירום לאומית - עלינו להגן על אזרחי המדינה" - 0404
מפכ

מפכ"ל המשטרה באיגרת לשוטרים: "זוהי שעת חירום לאומית – עלינו להגן על אזרחי המדינה"

מפכ"ל המשטרה פנה היום (ראשון) באיגרת לשוטרים בה קרא להם בשעת חירום לאומית זו, לסייע לאזרחי ישראל ולהוביל את השמירה על ביטחון הפנים במדינה.

כך כתב המפכ"ל במכתבו: "מפקדים, שוטרים, לוחמים ומתנדבים יקרים, אנו נמצאים בעיצומו של אירוע עולמי ולאומי, המחייב את מדינת ישראל להתמודדות עם אתגרים ומורכבויות אשר טרם ידענו כמותם. עלינו, מפקדי, לוחמי, שוטרי ומתנדבי המשטרה מוטלת האחריות להיות, כמו תמיד, לסיוע, לשמירה ולהגנה על בטחונם של אזרחי ותושבי מדינת ישראל.

זוהי שעת חירום לאומית, אזרחי המדינה נדרשים לשינוי הרגלי החיים ולנקיטת משנה זהירות, זאת על מנת להגן עליהם ועל בני ביתם. כמי שעומדים בחזית אנו נדרשים לסייע לאזרחים בכל המשתמע משינוי שגרה זה, ומנגד, להמשיך ולהוביל את השמירה על ביטחון הפנים במדינה.

גודל האחריות וגודל המשימה המוטלים על כתפינו, מחייבים אותנו, כתמיד, לנהוג בממלכתיות, באחריות, תוך שיתוף פעולה מלא עם הגופים הממשלתיים וגורמי אכיפת החוק הנוספים. אנו נמצאים במוקדים הרגישים, ונחשפים לדילמות ערכיות, בהיבטים קהילתיים וביטחוניים כאחד.
זאת לצד הדילמות האישיות של כל אחד ואחת מאיתנו לגבי בני המשפחה שלנו הנמצאים, ככולם, במציאות מורכבת.

אני מכיר את המורכבות והקשיים עמם אתם מתמודדים תמיד, ובוודאי בתקופה זו. פיקוד משטרת ישראל עושה הכל על מנת לספק לכם את כל האמצעים הנדרשים למיגון אישי, למוכנות מבצעית ומנטלית. אני בוטח בכם, ויודע כי תמשיכו לבצע את עבודתכם במסירות ובמקצועיות מעוררות הערכה, לצד רגישות ונחישות, כפי שמחייבת תקופה זו.

אתגרים רבים עוד לפנינו.  זכרו תמיד, כי בזכות עבודתכם המסורה, החברה הישראלית בטוחה יותר. סומך עליכם ובטוח, כי גם בעת זו תסבו בפעילותכם ומסירותכם כבוד וגאווה למשטרת ישראל ולמדינת ישראל. שלכם, מוטי כהן, מ"מ המפכ"ל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]