זה מה שאיתרו הסוהרים בתוך שקית "תפוציפס" שהושלכה מרחפן - 0404
זה מה שאיתרו הסוהרים בתוך שקית דוברות שב"ס

זה מה שאיתרו הסוהרים בתוך שקית "תפוציפס" שהושלכה מרחפן

גורמים עבריינים מנסים גם בעת הזאת לנסות לחולל פשיעה בתוך בתי הסוהר. אתמול (שבת), סוכל ניסיון החדרת סמים ואמצעים אסורים לבית סוהר 'רימונים'. סוהרי המשמרת בבית הסוהר זיהו רחפן מעל מתקן הכליאה שהשליך חפץ וטס במהירות מהמקום.

הסוהרים סרקו את השטחים הציבוריים במתחם ומצאו על גג אחד האגפים שקית חטיפים. הוזמן חבלן משטרתי שבחן את תוכן השקית ובתוכן נמצאו 6 חבילות אטומות. בתוך החבילות נמצאו להבי סכינים, סמים שונים במשקל כולל של כ-100 גרם, טלפון נייד וציוד טעינה. הממצאים הועברו למשטרת שדות להמשך חקירה.

דוברות שב"ס

מדוברות שב"ס נמסר: "סוהרי שב"ס פועלים במקצועיות בנחישות במניעת פשיעה אל בתי הסוהר ומתוכם אל מול מציאות טכנולוגית משתנה וגם בימים טרודים אלה מקפידים הסוהרים פעילות מקצועית תוך חידוד עירנות וחיישנות והמשך ניהול שגרה. סוהרי הארגון כמו גם לוחמי היחידות המיוחדות מתמודדים זה תקופה במניעת חדירת נגיף הקורנה לתוך בתי הסוהר תוך שמירה על הרציפות התפקודית ודריכותם המבצעית נשמרת בכל הרמות ומול כל אוכלוסיות הכלואים".

דוברות שב"ס

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]