בהלת הקורונה | מועצה אזורית שומרון הודיעה על השבתת גני הילדים - 0404
בהלת הקורונה | מועצה אזורית שומרון הודיעה על השבתת גני הילדים חדשות 0404

בהלת הקורונה | מועצה אזורית שומרון הודיעה על השבתת גני הילדים

לאחר קיום הערכת מצב ביום שישי עם צוות מטה המשק לשעת חירום במועצה האזורית שומרון ומנהלי האגפים הרלוונטים, ולאחר התייעצויות עם הצבא, המשטרה משרד הבריאות, ומשרד החינוך, החליט ראש המועצה יוסי דגן להשבית החל ממחר בבוקר את כל 167 הגנים במועצה האזורית שומרון.

דגן: "עצירת התפשטות נגיף הקורונה היא צו השעה אין הבדל בין בתי ספר לגנים מהבחינה הזו. אין סיבה לסכן את הגננות וגם לא את הילדים".

דגן הוסיף: "אני קורא לראש הממשלה לעשות פעולות דרסטיות כדי לעצור את התפשטות נגיף הקורונה בישראל תוך 14 יום, ולהשבית גם את כל החינוך לגיל הרך. מרגע שמשביתים מוסדות חינוך אין הגיון בהשארת חלקם בעבודה ובמגע עם עשרות ילדים מדי יום".

במכתב לתושבים כתב דגן: "אנחנו מודעים היטב למשמעות של צעדים אלו אבל בכדי להבטיח את שלומם של הילדים בחרנו לנקוט משנה זהירות נוסף. ישראל כולה ואנחנו בפרט מתמודדים לראשונה עם מגיפה בהיקפים שטרם הכרנו. כעת עלינו לנהוג באחריות ובקור רוח״.

בשומרון כ-200 מבודדים ו-9 חולים בקורונה כולם מאושפזים בבתי החולים.

במועצה האזורית שומרון 5000 ילדי גנים ו-12,000 תלמידים בבתי הספר היסודיים והעל יסודיים, כולם ישבתו החל ממחר בבוקר.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]