הליכוד על בקשת כחול-לבן להצבעה להחלפת אדלשטיין: ״באמצע שעת חירום - ציון אפס במנהיגות ושיקול דעת״ - 0404
הליכוד על בקשת כחול-לבן להצבעה להחלפת אדלשטיין: ״באמצע שעת חירום – ציון אפס במנהיגות ושיקול דעת״ מיכאל שבדרון

הליכוד על בקשת כחול-לבן להצבעה להחלפת אדלשטיין: ״באמצע שעת חירום – ציון אפס במנהיגות ושיקול דעת״

במפלגת הליכוד תקפו את כחול-לבן על המכתב שהוציא היום יו״ר כחול לבן ליו״ר הכנסת יולי אדלשטיין בדרישת המפלגה לקיים כבר ביום שני הצבעה על החלפתו ואמרו כי ההתעסקות של כחול לבן בפוליטיקה זולה בעת שהמדינה נמצאת במצב חירום מלמדת על ״ציון אפס במנהיגות״.

הליכוד: ״הודעת כחול לבן היא חרפה ומתפרסמת בעיצומו של דיון חירום שמנהל ראש הממשלה נתניהו בנושא הקורונה בהשתתפות ראש המל״ל, שרי התיירות, הבריאות, הכלכלה, ראש אגף תקציבים, מנכל משרד האוצר, מנכ״ל משרד הבריאות, המזכיר הצבאי, מנכ״ל משרד ראש הממשלה, ראש המועצה לכלכלה ונוספים. מדינת ישראל נמצאת במצב חירום לאומי, הגדול ביותר מאז הקמתה.

פחות מ 24 שעות מאז שראש הממשלה נתניהו קרא להקים ממשלת חירום לאומית להתמודד עם משבר הקורונה ובכחול לבן עדיין לא מבינים את המשמעות של המשבר, וממשיכים לעסוק בפוליטיקה קטנה. ציון אפס במנהיגות ושיקול דעת. ראש הממשלה קורא מתוך הדיון לבני גנץ להתעשת ולהצטרף מיד לממשלת חירום לאומית״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]