השרה רגב על טענות הנשיא: "עיוות מכוון של הדברים - אמרתי שלבוגי אין זמן ושהעדיף להיפגש עם טיבי" | צפו - 0404

השרה רגב על טענות הנשיא: "עיוות מכוון של הדברים – אמרתי שלבוגי אין זמן ושהעדיף להיפגש עם טיבי" | צפו

השרה מירי רגב הגיבה בחריפות הערב (רביעי) להודעת הנשיא שגרס כי "אמרה" שהעדיף להיפגש עם ח"כ אחמד טיבי במקום עם המשפחות השכולות. השרה עמדה על כך שמדובר בעיוות מוחלט של הדברים, זאת מכיוון שהיא נשמעה באופן ברור אומרת בסרטון בו תועדה, את שמו של בוגי (ח"כ משה יעלון).

כך אמרה השרה: "הגעתי הערב כדי לחזק ולתמוך במשפחות השכולות שמפגינות מול בית הנשיא בירושלים במחאה כנגד האפשרות שתוקם ממשלה התלויה באחמד טיבי ואיימן עודה. במהלך הפגישה המשפחות סיפרו לי כי הנשיא ריבלין מסרב לפגוש אותן חרף פניותיהם החוזרות ונשנות וחרף העובדה שלדברי בני המשפחות השכולות – פגש את המפגינים של התנועה לאיכות השלטון, הממוקמים מהעבר השני של הכביש.

על כך, השבתי שזו בושה וחרפה שנשיא המדינה מסרב לפגוש משפחות שכולות, ועל כך אני עומדת גם כעת.  המשפחות היקרות הללו איבדו את היקר להן מכל בהגנה על המולדת ובפיגועי טרור, ובמקום לצאת אליהן, להקשיב להן ולחבק אותן, הנשיא והדוברות שלו מדפדפים אותן עם שלל תירוצים. 

ובאשר לטענות של הנשיא לפיהן אמרתי במהלך השיחה עם משפחות: ״לנשיא אין זמן הוא מעדיף להפגש עם אחמד טיבי״, מדובר ככל הנראה בעיוות מכוון של הדברים – אחת האמהות השכולות אמרה במהלך השיחה שגם בוגי מסרב לפגוש אותן, ולכך השבתי ש״בוגי אין לו זמן עכשיו, הוא מעדיף להפגש עם אחמד טיבי״ (שומעים זאת היטב בסרטון).

וגם על כך אני עומדת – בוגי, גנץ ואשכנזי, שלושה רמטכ״לים, מנסים להקים בימים אלה את הממשלה המסוכנת ביותר בתולדות מדינת ישראל, ממשלה בחסות טיבי ועודה, ממשלה שעלולה להביא למחיקת המדינה היהודית היחידה בעולם. אני דוחה בשאט נפש את דברי הנשיא ומצפה כי יתנצל עליהם מיד בטרם תורחב תפוצת דבר השקר. כמו כן אני מצפה מהנשיא שיצא אל המשפחות השכולות או שיזמין אותן אל ביתו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]