רה"מ נתניהו במסר מרגיע: "המשק הישראלי במצב מצוין - אין שום סיבה להסתער על הסופרמרקטים" - 0404
רה

רה"מ נתניהו במסר מרגיע: "המשק הישראלי במצב מצוין – אין שום סיבה להסתער על הסופרמרקטים"

בהלת הקורונה: ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים הערב (שלישי) דיונים כלכליים, בלשכת רה"מ בירושלים. בתום הדיון, קרא ראש הממשלה לציבור שלא להסתער על הסופרמרקטים ברחבי המדינה והסביר כי מצב המשק בישראל מצוין והמדינה נכנסה למשבר הקורונה במצב טוב יותר מרוב מדינות העולם. 

בדיון השתתפו שר האוצר, שר הכלכלה, שר התיירות, נגיד בנק ישראל, ראש המל"ל, ראש המועצה הלאומית לכלכלה, מ"מ מנכ"ל משרד רה"מ, מנכ"ל משרד האוצר, מנכ"ל משרד הבריאות, נשיא התאחדות התעשיינים, מנכ"ל רשות המסים, ראש אגף תקציבים באוצר וגורמים נוספים.

נתניהו: "קיימתי היום רצף של דיונים עם שר האוצר, שר הכלכלה, נגיד בנק ישראל ואחרים, כדי להבטיח את חוסנו של המשק. המשק הישראלי במצב מצוין. אנחנו נכנסים למשבר הקורונה כשמצבנו טוב יותר מרוב מדינות העולם. נקטנו בצעדים, כמו הקמת קרן של ארבעה מיליארד שקלים כדי לעזור לעסקים שנפגעו מהקורונה. אנחנו עובדים בשעות אלה על הוספת כסף נוסף. 

לגבי אספקה – רוב האספקה למדינת ישראל מגיעה דרך הים – מוצרים, חומרי גלם, כל הדברים האלה, כולל מזון. כמעט כל המזון מגיע דרך הים, אז אין שום סיבה להסתער על הסופרמרקטים, יש די והותר מזון ויהיה די והותר מזון. לגבי אספקה אווירית, אנחנו נוקטים בכל הצעדים והאמצעים העומדים לרשותנו כדי להבטיח שגם כאן תהיה אספקה אווירית סדירה לישראל. אני רוצה לאחל לאזרחי ישראל חג פורים שמח, עם הרבה אוזני המן".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]