עידן ציון נעצר בחשד לבעילה במרמה של נשים והונאה. המשטרה: "נשים נוספות שנפלו להונאה מתבקשות לדווח למשטרה" - 0404
עידן ציון נעצר בחשד לבעילה במרמה של נשים והונאה. המשטרה: דוברות המשטרה

עידן ציון נעצר בחשד לבעילה במרמה של נשים והונאה. המשטרה: "נשים נוספות שנפלו להונאה מתבקשות לדווח למשטרה"

בסוף חודש ינואר הוגשה תלונה בתחנת המשטרה ממנה עלה כי חשוד העונה לשם עידן ציון, קיים קשר אינטימי עם המתלוננת אותו היא הכירה באתר הכרויות. לדבריה, החשוד הוציא ממנה כספים במרמה, תחת אצטלה כי הוא אלמן המגדל לבדו ילדה בת 4 והוא חולה במחלת הסרטן ונזקק לטיפולים רפואיים בחו"ל.

המתלוננת העבירה לחשוד כ-150,000 שקלים עד אשר קיבלה הודעה מוזרה שבה נאמר לה כי החשוד נפטר והוא תרם את גופו למדע וההלוויה תערך בעוד כשנה. המתלוננת, שבדקה את נכונות ההודעה, גילתה כי החשוד הונה אותה והוא נשוי ואב לילדים המתגורר במגדל.

עם קבלת התלונה נפתחה חקירה ובהתאם לראיות שנאספו הוצא צו מעצר. החשוד, עידן ציון, תושב מגדל בן 42, נעצר בתאריך ה-04.03.20 ובהמשך בהתאם לבקשת המשטרה מעצרו הוארך עד מחר 11.03.20. במהלך החקירה גילו החוקרים כי החשוד הונה באותה שיטה קורבן נוסף אשר לקחה עבורו הלוואה והעבירה לו 70,000 ש"ח.

לאחר שזו עלתה על התרמית, החשוד נלחץ כי תגיש תלונה במשטרה והחזיר לה את הכסף באמצעות הכספים שהוציא מהמתלוננת. במסגרת החקירה עלה חשד כי החשוד הונה נשים נוספות, אותן הכיר באתרי הכרויות, בשיטה דומה אך הן טרם הגישו תלונה.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל קוראת לכל מי שחושבת כי נפלה קורבן לתרמית או ידוע לו/ה על מקרה דומה, לפנות לתחנת המשטרה הקרובה ולהגיש תלונה.

דוברות המשטרה

החשוד, עידן ציון. 

 

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]