בעקבות התפשטות הקורונה: עובדים בנתב"ג יוצאו לחופשה ללא תשלום | כל הפרטים - 0404
בעקבות התפשטות הקורונה: עובדים בנתב 0404

בעקבות התפשטות הקורונה: עובדים בנתב"ג יוצאו לחופשה ללא תשלום | כל הפרטים

הנהלת רשות שדות התעופה הודיעה הבוקר (שלישי) כי היא מקיימת הערכות מצב יומיות. על כן, לאור החלטת הממשלה בעניין הבידוד ומניעת כניסת תיירים מסוימים – הודיעה הרשות על סדרת החלטות עדכניות.

ההנהלה החליטה על שורה של צעדים, והם:

– טרמינל 1 ימשיך לעבוד עבור הטיסות הפנים ארצי (לעת עתה). על פי תנועת הנוסעים בפנים ארצי תבחן השפעת התנועה בצמצום כ"א במשמרות של נמל התעופה רמון. נמל התעופה רמון ימשיך להיות כשיר גם בלילה לעת עתה.

– הפעילות המבצעית של טרמינל 3 תתבצע מזרוע C ו D בלבד (כלומר סגירת שתי זרועות). המגזרים של הצ'ק אין בקומת הקרקע (G) והאוהל המיוחד יסגרו לפעילות וכלל פעילות הטרמינל תצא מקומה 3.

– חטיבת הכספים בוחנת את ההוצאות השוטפות ופועלת בבחינה יום יומית של כלל התקציבים ברשות על מנת לצמצם בהוצאות השוטפות והקפאת תוכניות פיתוח על מנת לשמור על איתנות פיננסית.

– חטיבת המסחר פועלת בתאום עם הזכיינים על מנת למצוא את הפתרון הנכון והאיזון בהשפעות האירוע על הפעילות המסחרית שלהם.

– בתאום עם הוועדים כלל העובדים הזמניים יצאו לחופשה ללא תשלום, כמו כן, יוצאו לחופשה שנתית עובדים וזאת על פי הצורך המבצעי ושיקול דעתם של המנהלים.

– בכל אחת מיחידות הרשות תבחן מצבת כ"א על מנת לצמצום במשרות הקבועות. בתאום עם האוצר והוועדים עובדים יצאו לפרישה מוקדמת.

– חטיבת הביטחון תעשה ניתוח תנועת הנוסעים ותרד לרמה מבצעית נדרשת לעובדים במשמרת וזאת מעבר ל 150 המשרות שכבר קוצצו, מדובר במאות עובדי ביטחון שיוצאו לחל"ת.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]