התפשטות הקורונה: משרד הבריאות הנחה את בי"ח הדסה להיערך לקליטת חולים - 0404
התפשטות הקורונה: משרד הבריאות הנחה את בי 0404

התפשטות הקורונה: משרד הבריאות הנחה את בי"ח הדסה להיערך לקליטת חולים

על פי הנחיות משרד הבריאות, המרכז הרפואי הדסה עין כרם נערך היום (שני) לקליטת חולי קורונה, במצב בינוני וקשה. ההיערכות כוללת הכנת מתחם מבודד בבניין האשפוז הישן, שנמצא כבר בהליכי הריסה ואינו מאויש בחולים.

בניין זה הוגדר כמתחם לחולים במצב בינוני, ובקומה נפרדת הוגדר מתחם טיפול נמרץ לחולים הזקוקים להנשמה. הכניסה לשני המתחמים הנ"ל תיאסר על כולם לרבות משפחות, ויפעל בו צוות ממוגן על פי הוראות משרד הבריאות, שהינו מיומן בטיפול בחולים מסוג זה.

מביה"ח נמסר: "הנהלת המרכז הרפואי, המומחים למחלות זיהומיות בהדסה וראשי האגפים הרפואיים, שוללים את האפשרות שחולי קורונה יוכנסו למחלקות קיימות כאשר מטבע הדברים, המחלקות ובעיקר הפנימיות – כוללות חולים מבוגרים הנמצאים בסיכון גבוה לחייהם באם יידבקו.

למזלה של הדסה, כל הטיפולים בילדים ובנשים – לרבות יולדות ונשים בהריון בעין כרם, נעשים בבניין נפרד ובלי כל קשר פיזי למתחם המחלות המתפרצות בבניין הישן.

החל ממחר כל מבקרי בית החולים יתבקשו למדוד חום ולעבור תשאול קצר בכניסה לבית החולים. כל מקרה של חום או חייב בבידוד לא יוכל להיכנס לבית החולים. הציבור מתבקש לציית להוראות אנשי הביטחון וצוותי הדסה. בתקווה שתקופה זאת תחלוף במהרה ובית החולים ישוב למתכונת עבודה רגילה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]