מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו | עם ישראל יעניש בקלפי את אלה שישתפו פעולה עם שונאיו - 0404
צילום: אופק אבשלום

מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו | עם ישראל יעניש בקלפי את אלה שישתפו פעולה עם שונאיו

רוב העם היהודי עצוב. הרוב המוחלט בעם היהודי שקבע כי הוא רוצה ממשלת ימין, עומד לקבל ממשלה מסוכנת המוחזקת ע״י ערבים ובהם תומכי טרור.

מצביעים רבים של ״כחול-לבן״ לא האמינו לרגע אחד לראש הממשלה בנימין נתניהו שהזהיר אותם מפני ממשלה עם תומכי טרור. מצביעי ״ישראל ביתנו״ לא האמינו לו לרגע אחד כשאמר כבר לפני כשנה כי אביגדור ליברמן משתף פעולה עם השמאל ובעצם מרמה את בוחריו בקמפיינים שונים ומשונים.

דיי לקרוא תגובות בטוויטר הפרטי של בני גנץ כדי להבין מה חושבים עליו מצביעיו שלו.

אחד אחרי השני במפלגת כחול-לבן שיקרו את הבוחרים. הם חזרו ואמרו כי לא ישתפו פעולה עם הרשימה הערבית המשותפת – לא בתוך הממשלה ולא בתמיכה מבחוץ. רק לאחרונה אמר יאיר לפיד לעיתונאית מורן אזולאי (צפו בוידאו כאן): ״לא עושים עסקים עם המשותפת. הודענו את זה אלף פעם״. במילים אחרות: לפיד וחבריו שיקרו לבוחריהם 1,000 פעם.

הבלופר הגדול ביותר הוא אביגדור ליברמן. האיש, כך עולה מהפרסום אמש בחדשות 12, הסית בלי סוף נגד אחינו החרדים. הוא גרם ל״פייק ניוז״ כלפיהם, לשנאה גדולה והכל תוך גחמה אישית להפיל את ראש הממשלה בנימין נתניהו.

מדינת ישראל ניצבת ערב מהפך קשה. מדינת ישראל ניצבת ערב שבו ״מחריבייך ומהרסייך ממך יצאו״ מקבל משמעות אמיתית לכך שמתוכנו יוצא הרוע.

בוגי יעלון, בני גנץ, גבי אשכנזי – שר ביטחון ורמטכ״לים חוברים יחד עם אוייבי ישראל ואלה שלא מכירים בישראל כמדינה יהודית, כדי להפיל את רוב העם. יחד איתם אנשים שמכרו לעם כולו לוקש על ״ימניותם״ – האוזר והנדל – עוד שני משת״פים שימכרו את הכל למען טובתם האישית.

יחד, עם תומכי טרור הם הולכים להפיל ראש ממשלה יהודי, אח שכול של גיבור ישראל, אדם שלחם בסיירת מטכ״ל והביא את ישראל להישגים חסרי תקדים. יחד, בחיבוק ידיים עם תומכי טרור, הם הולכים להפיל אותו.

עם ישראל לא פוחד מדרך ארוכה וגם כאשר מדובר בדרך חתחתים, עם ישראל נשאר מאוחד ויידע ברגע האמת להשיב את כבודו.

בבחירות הבאות, עם ישראל, כולל מצביעים מכחול-לבן ומישראל ביתנו, יבואו חשבון עם אלה ששיקרו אותם ומכרו להם סיפורים ערב הבחירות השלישיות. עם ישראל ישנה את המשוואה ויחזיר לעצמו את הכבוד ואת השליטה במדינה שלו. במדינת ישראל. היום הזה קרוב יותר מתמיד.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]