השר ארדן: "עדכנתי את השרים על היערכות לאכיפת הבידוד - אשקול הכרזה על מצב חירום אזרחי" - 0404
השר ארדן: שלמה מור, חדשות 0404

השר ארדן: "עדכנתי את השרים על היערכות לאכיפת הבידוד – אשקול הכרזה על מצב חירום אזרחי"

השר לביטחון הפנים גלעד ארדן נשא דברים היום (ראשון) בטקס פתיחת תחנת כיבוי האש החדשה בירושלים ״האומה״. במהלך נאומו הדגיש כי ישקול הכרזה על מצב חירום אזרחי, על מנת לאכוף את חובת הבידוד.

כך אמר השר: ״לפני כשעה קלה הסתיימה ישיבת ממשלה בה עדכנתי את השרים על היערכות המשטרה לאכיפת הבידוד הנדרשת כדי למנוע את התפשטות נגיף הקורונה ועל כך שבהתאם להחמרה במצב, אשקול את הצורך בהכרזה על ״מצב חירום אזרחי״, שתקנה לגופי המשרד סמכויות רחבות יותר.

כל המשרתים בתחנת ״האומה״ שאנו חונכים, ביחד עם שאר אנשי המשרד לביטחון הפנים, מהווים כיום את הקו הראשון בהגנה על חיי אדם בישראל. אנחנו חיים בזמנים מאתגרים. בין הקורונה למצב הפוליטי המורכב שאנחנו נמצאים בו כבר זמן רב מדי.

אזרחי ישראל יודעים, שגם בזמנים שכאלו, יש מי שתפקידו תמיד היה ותמיד יהיה – לשמור על חייהם ועל ביטחונם. זה לא תלוי ממשלה או פוליטיקה. ואני יכול להתחייב, שאני אמשיך, כל עת שאני בתפקידי, לפעול על מנת לחזק את כבאות והצלה, כמו גם את המשטרה ושב"ס, למען אזרחי ישראל כולם, תמיד״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]