אישום: מפוקח מין הפר צו פיקוח ופנה לקטינות באפליקציית "טיק טוק" במטרה לבצע בהן עבירות מין - 0404
אישום: מפוקח מין הפר צו פיקוח ופנה לקטינות באפליקציית דוברות המשטרה

אישום: מפוקח מין הפר צו פיקוח ופנה לקטינות באפליקציית "טיק טוק" במטרה לבצע בהן עבירות מין

לפני כשלושה שבועות (17/02/20), התקבל דיווח במשטרת ישראל, כי מפוקח מין יוצר קשר עם קטינות ומחזיק ברשותו טלפון חכם בניגוד לצו הפיקוח המשפטי שהוטל עליו. עם קבלת הדיווח על הפרת צו משפטי, חוקרי משטרת ישראל פתחו בחקירה. החוקרים אספו ממצאים, גבו עדויות, עצרו את הנאשם ותפסו את הטלפון החכם שהיה ברשותו בניגוד לצו הפיקוח שהוטל עליו.

חוקרי המשטרה איתרו בטלפון הנייד של הנאשם, התכתבויות בעלות אופי מיני שערך הנאשם עם 14 קטינות בגילאים 12-16 באמצעות יישומון "טיק טוק" ויישומון "וואטסאפ". עוד עלה מהחקירה, כי הנאשם התכתב עם קטינה בת 12 וביקש ממנה לתעד את עצמה מבצעת מעשים מיניים ולשלוח לו את הסרטון.

הנאשם, בן 24 מטבריה, נעצר, נחקר ובית משפט השלום בטבריה נענה לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו. בתום חקירה אינטנסיבית הועבר חומר החקירה לפרקליטות מחוז צפון, אשר בחנה את הראיות בתיק והגישה בבית משפט השלום בטבריה כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים כנגד הנאשם בגין עבירות של גרם בעילה אסורה בהסכמה והפרת צו פיקוח.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל פועלת בנחישות באמצעות מגוון אמצעים חקירתיים הקיימים ברשותה כנגד עבירות המין בכלל ועבירות המין המבוצעות כלפי קטינים בפרט, הן במרחב הבינאישי והן במרחב הווירטואלי, במטרה להבטיח את שלומו של הציבור ובמטרה למצות עימם את הדין ולהרתיעם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]