דיכטר לכחול-לבן: "השותפים הפוליטיים שלכם דוחים את הציונות - כתם מוסרי שלא תוכלו למחוק" - 0404
דיכטר לכחול-לבן: יח''צ

דיכטר לכחול-לבן: "השותפים הפוליטיים שלכם דוחים את הציונות – כתם מוסרי שלא תוכלו למחוק"

ראש השב"כ לשעבר, סגן שר הביטחון ח"כ אבי דיכטר הגיב היום (שישי) לשותפות הפוליטית המסתמנת בין מפלגת כחול-לבן לרשימה הערבית המשותפת.

כך אמר ח"כ דיכטר: "גנץ, אשכנזי, בוגי, יועז הנדל וצביקה האוזר – הכירו את איימן עודה האמיתי, השותף הפוליטי החדש שלכם: בשנת 2007 חתם איימן עודה על דרישה לשינוי בהגדרתה של ישראל – ממדינה יהודית, למדינה דמוקרטית המבוססת על שוויון לאומי (לא רק אזרחי) בין היהודים והערבים!

את הפיוס בין העם היהודי הישראלי, לבין העם הערבי הפלסטיני כהגדרת החותמים, הם מתנים בכך שהיהודים יכירו בזכות השיבה של הערבים לישראל ויפעלו ליישומה. המשמעות היא סיום החזון הציוני!

הבסיס האידיאולוגי לכל זה היא תפיסת עולמם של החתומים על הצהרת חיפה, לצידו של איימן עודה, שבה הם דוחים את הציונות כתנועה קולוניאליסטית שתכליתה כיבוש מולדתם והפיכתה למדינה ליהודים.

הוסיפו לזה את אמירתו בטלויזיה של עודה כי ראשי מערכת הביטחון העוסקים בסיכול טרור כמו אבי דיכטר ובמשתמע גם גנץ, בוגי ואשכנזי – הם 'רוצחים' שחיסלו את שייח׳ יאסין ורב מחבלים אחרים – והנה לכם דמות השותף הבכיר לעתידכם הפוליטי כפרטים וכמפלגות.

אוי לאותה בושה. זו הולכת להיות טרגדיה, כתם מוסרי שלא תוכלו למחוק. לא ניתן לזה לקרות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]