כוחותינו הרסו את בתיהם של שני מחבלים שהיו מעורבים בביצוע הפיגוע במעיין דני בו נרצחה רנה שנרב ז"ל | צפו - 0404
צילום: דובר צה"ל

כוחותינו הרסו את בתיהם של שני מחבלים שהיו מעורבים בביצוע הפיגוע במעיין דני בו נרצחה רנה שנרב ז"ל | צפו

כוחותינו הרסו לפנות בוקר (חמישי) את בתיהם של המחבלים וליד חנאתשה ויזן מגאמס בעיר רמאללה ובכפר ביר זית שבמרחב החטיבה המרחבית "בנימין". המחבלים ביצעו, ביחד עם חברי חוליה אחרים, את הפיגוע הרצחני בחודש אוגוסט האחרון במעיין דני, סמוך ליישוב דולב, בו נרצחה הנערה רנה שנרב ז"ל ונפצעו אביה ואחיה, איתן ודביר שנרב.

מצה"ל נמסר כי, "הריסת הבתים בוצעה לאחר שנדחו עתירות שהגישו משפחות המחבלים לבג"ץ נגד מימוש צו ההחרמה וההריסה, כמו גם בקשתן לקיים דיון נוסף. במהלך הפעילויות התפתחו הפרות סדר אלימות בהשתתפות עשרות מחבלים, שהבעירו צמיגים והשליכו אבנים ובקבוקי תבערה לעבר לוחמינו. הלוחמים הגיבו באמצעים לפיזור הפגנות".

מפקד החטיבה המרחבית "בנימין", אלוף-משנה יהונתן שטינברג: "חיילי ולוחמי חטיבת בנימין העבירו הלילה מסר חד וברור – ידע כל מחבל שבכוונתו לבצע פיגוע כי ביתו יהרס ויבוצע אחריו מעקב שוטף על מנת שלא ייבנה מחדש. נמשיך לעשות כל שיידרש על מנת להבטיח את ביטחון האזרחים בגזרה, ולא נאפשר לטרור לפגוש את תושבי מדינת ישראל".

דובר צה"ל

דובר צה"ל

דובר צה"ל

דובר צה"ל

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]