יו"ר סיעות הליכוד והעבודה במרכז השלטון המקומי, כשריאל ואלפסי במכתב לרה"מ: "פעל להקמת ממשלת ימין עם מפלגת העבודה" - 0404
יו עמוס בן גרשום, לע״מ

יו"ר סיעות הליכוד והעבודה במרכז השלטון המקומי, כשריאל ואלפסי במכתב לרה"מ: "פעל להקמת ממשלת ימין עם מפלגת העבודה"

יושבי ראש סיעות הליכוד והעבודה במרכז השלטון המקומי, ראש עירית מעלה אדומים בני כשריאל וראש עיריית יקנעם סימון אלפסי, קוראים לראש הממשלה בנימין נתניהו לפעול להקמת ממשלה של גוש הימין עם מפלגת העבודה. 

בנוסף, דורשים כשריאל ואלפסי מיו"ר מרכז השלטון המקומי חיים ביבס, לעשות הכל למנוע בחירות ומאיימים בהקמת מפלגה אלטרנטיבית של המרכז לשלטון מקומי.

כשריאל ואלפסי: "צו השעה הוא הקמת ממשלה רחבה בשיתוף מפלגת "העבודה", על בסיס קווי יסוד משותפים ומתווה כלכלי חברתי שייתן ביטוי ומענה לסוגיות שונות ולאג'נדה החברתית של מפלגות העבודה והליכוד, למען חיזוקה של מדינת ישראל.

במכתב ששלחו השניים לראש הממשלה כתבו כשריאל ואלפסי כי "לצערנו הרב, תוצאות הבחירות לכנסת ה-23 מצביעות על כך שאף אחד מהגושים לא הצליח להגיע ליעד הנכסף של 61 מנדטים, ולפיכך אינו יכול להקים ממשלה. צו השעה הוא הקמת ממשלה. עם ישראל מצפה ומייחל שתקום ממשלה בישראל ושחלילה נימנע מהליכה לבחירות בפעם הרביעית. 

על כן, אין ברירה אלא להקים ממשלה רחבה שתכלול בתוכה חברי כנסת ציוניים, אוהבי מדינת ישראל והרוצים בטובתה. עליכם המנהיגים לגלות אחריות, אומץ לב ולפעול בכל דרך לכינון ממשלה בעת הזאת. צו השעה הוא הקמת ממשלה רחבה בשיתוף מפלגת "העבודה", על בסיס קווי יסוד משותפים ומתווה כלכלי חברתי שייתן ביטוי ומענה לסוגיות שונות ולאג'נדה החברתית של מפלגות העבודה והליכוד, למען חיזוקה של מדינת ישראל".

בנוסף פונים שני יו"ר הסיעות כשריאל ואלפסי ליו"ר מרכז השלטון המקומי חיים ביבס ודורשים התערבותו בטענה כי אי הרכבת הממשלה מונע את אישור תקציב 2020 והעברתו לרשויות לטובת הפעילות השוטפת של המערכת המוניציפאלית, ובעיקר בתחומי החינוך והרווחה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]