שר הביטחון בנט: "גאה שהבאנו ניצחון לימין מבלי שירינו בתוך הנגמ"ש" - 0404
שר הביטחון בנט:

שר הביטחון בנט: "גאה שהבאנו ניצחון לימין מבלי שירינו בתוך הנגמ"ש"

לאחר פרסום תוצאות המדגמים, הצופים ניצחון גדול לגוש הימין בבחירות לכנסת ה-23, שר הביטחון ויו"ר ימינה, נפתלי בנט, נשא דברים הלילה (שני) באירוע המפלגה.

בנט: "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה. מחנה הימין ניצח! ואנחנו נדאג שגם דרך הימין תנצח. בעזרת השם היום קמה ממשלת ריבונות לישראל. ראש הממשלה נתניהו התקשר אליי דקות אחרי המדגם ובירכנו אחד את השני, ואני גאה שהבאנו ניצחון לימין מבלי שירינו בתוך הנגמ"ש.

זאת נבחרת של אנשים מצויינים. הנבחרת הכי טובה, הכי אנרגטית, הכי ערכית, הכי ישרה ונקייה שיש בפוליטיקה הישראלית ובימין האידאולוגי. היום ברור לכולנו שזו הייתה החלטה נכונה. אני רוצה לומר בקול גדול: ימינה נשארת מאוחדת. אנשי הבית היהודי, אנשי האיחוד הלאומי, אנשי הימין החדש – אני אוהב אתכם. יש ימינה אחת גדולה.

אנחנו נפעל כסיעה משותפת בכנסת הקרובה וכמו שהבטחנו אנחנו נעשה הכל כדי להיפתח למפלגה אחת גדולה. מחר נכנס ישיבת סיעה משותפת של כולנו יחד ונתחיל לעבוד בשביל עם ישראל, ארץ ישראל, תורת ישראל וחיילי צה"ל. כפו שהבטחנו, אנחנו נמליץ לנשיא המדינה על ראש הממשלה נתניהו להקמת הממשלה.

אנחנו נמשיך ביחד כמו אגרוף ברזל כדי לשמור על הממשלה שתהיה נאמנה לעקרונותיה שלה. נמנע הקמת מדינה פלסטינית, נדאג להחלת ריבונות, נפעל לכלכלה חופשית עם רגישות חברתית, נחזק את הזהות היהודית ואת עולם התורה".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]