בועז גולן על הקלטות ישראל בכר ופרשיית המין שייחס לגנץ | צפו - 0404

בועז גולן על הקלטות ישראל בכר ופרשיית המין שייחס לגנץ | צפו

במהלך שידור חי בו דיבר היום (שני) בועז גולן על הקלטות ישראל בכר ופרשיית המין שייחס לגנץ, עניין שחשף לראשונה בחדשות 0404, ענה גולן לשאלות הצופים והדגיש כי עצוב שהדבר אינו מפורסם בתקשורת המיינסטרים.

כך אמר גולן במהלך השידור: "לאחר התלבטות לא קטנה, פרסמתי את החומר שקיבלתי בעניין. בזמן שהאיראנים מחזיקים חומרים נוספים על מועמד לראשות ממשלה – החלטתי שהציבור חייב להיחשף לחומרים כאלה. בהקלטות שפרסמתי, נשמע יועצו הבכיר של גנץ אומר כך: "הוא שולח לה וואטסאפ בבוקר, וואטסאפ בערב, הם מדברים במהלך היום. הוא אובססיבי כלפיה.

היה לו פעם אחת שהוא שכב עם העוזרת שלו, עם *. היא שונאת אותה שנאת מוות. איזה גועל נפש. בור של טומאה אני מרגיש. כל התקשורת יודעים שהוא נואף גדול. כל הכתבים יודעים שיש לו מאהבת באמריקה. כל הכתבים יודעים, יש להם חומר עליו, כל רשתות התקשורת הבכירות יודעות עליו".

אם היה דבר כזה על מישהו מהימין – לא היו יורדים מהדיווחים על זה. לגבי הפייק ניוז דיווחו שהולכים לחקור ולעצור אותי – אלו הצהרות ומילים שאין מאחוריהן שום דבר. אני עובד בדיוק על פי החוק, ובהתאם ליעוץ משפטי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]