משטרת ישראל נערכת לבחירות 2020: תגבור כוחות במוקדי ההצבעה - 0404
משטרת ישראל נערכת לבחירות 2020: תגבור כוחות במוקדי ההצבעה משטרת ישראל

משטרת ישראל נערכת לבחירות 2020: תגבור כוחות במוקדי ההצבעה

החל משעות הבוקר המוקדמות נערכת משטרת ישראל בכוחות מתוגברים במוקדי ההצבעה הפרוסים ברחבי הארץ, על מנת לשמור על הסדר והביטחון ולהבטיח את קיום ההליך הדמוקרטי באופן תקין ובהתאם לחוק.

לצד ההיערכות המבצעית של אלפי שוטרים, מתנדבים ולוחמי מג״ב באזורי ריכוזי הקלפיות, פועלת משטרת ישראל בכדי לתת מענה הולם גם לאירועי השגרה ולמאות אלפי המטיילים שצפויים לפקוד את אתרי הבילוי, הפארקים והכבישים ביום השבתון. שוטרי התנועה והסיור נפרסו ברחבי הארץ בכדי לפעול להסדרת התנועה בכבישים ולהכוונתה ולמתן שירותי משטרה מיטביים לאזרחי ישראל.

ממשטרת ישראל נמסר: "עד כה לא נרשמו אירועים חריגים וכמעט ולא היו אירועים שדרשו את התערבותה וטיפולה של משטרת ישראל בקשר לסדרי הבחירות, למעט מקרים בודדים ונקודתיים שטופלו מאז שעות הבוקר, בהם ניסיונות לחלוקת פתקים למצביעים מחוץ לקלפיות לצורך הצבעה במספר מוקדים ברחבי הארץ, ואירועי סדר מינוריים שטופלו ע"י המשטרה בסמוך למוקדי הצבעה.

כוחות משטרה גדולים, גלויים וסמויים, פועלים וימשיכו לפעול לאורך היום בריכוזי הקלפיות ובסביבתם בכדי להבטיח את מהלכן התקין של הבחירות, לשמור על הסדר הציבורי ועל שלום הציבור ובטחונו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]