בעקבות הקלטת והטענה ליחסי מין עם עוזרתו: שתי תלונות הוגשו במשטרה נגד בני גנץ בחשד ליחסי מרות - 0404
צילום: אלעד מלכה

בעקבות הקלטת והטענה ליחסי מין עם עוזרתו: שתי תלונות הוגשו במשטרה נגד בני גנץ בחשד ליחסי מרות

שתי תלונות הוגשו לפני זמן קצר במשטרה נגד ח״כ בני גנץ בחשד ליחסי מרות – קיום יחסי מין עם עובדת הכפופה לו.

תלונה אחת הוגשה בידי אזרח בתחנת משטרת זבולון. תלונה נוספת מוגשת ע״י עו״ד אייל פלטק, זאת לאחר ששמעו את הקלטת שבה מתאר ישראל בכר, יועצו הבכיר של גנץ עד לאחרונה, כי גנץ קיים יחסי מין עם עוזרת שלו (שמה שמור במערכת חדשות 0404).

מהדברים שבכר אמר בהקלטה, עולה לכאורה תמונה אפשרית פלילית של יחסים בין מעביד לעובדת. עו״ד פלטק דורש ממשטרת ישראל לחקור את הפרשה.

בכר אמר בהקלטה שנחשפה אתמול בלעדית כאן בחדשות 0404: ״הוא שולח לה וואטסאפ בבוקר, וואטסאפ בערב, הם מדברים במהלך היום. הוא אובססיבי כלפיה… היה לו פעם אחת שהוא שכב עם העוזרת שלו, עם *. היא שונאת אותה שנאת מוות. איזה גועל נפש. בור של טומאה אני מרגיש. כל התקשורת יודעים שהוא נואף גדול. כל הכתבים יודעים שיש לו מאהבת באמריקה. כל הכתבים יודעים, יש להם חומר עליו, כל רשתות התקשורת הבכירות יודעות עליו".

מכחול לבן נמסר: "עלילות הדם של חיילי ראש המאפיה נתניהו ושלוחיו חצו כל קו אדום בהפצת שקרים. על פרסום הכזב הזה תוגש תביעה על סך 2.5 מיליון ש"ח".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]