השר דרעי הגיע לקברו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ''ל: "נעשה הכל כדי שתהיה הכרעה" - 0404
השר דרעי הגיע לקברו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ דוברות ש"ס

השר דרעי הגיע לקברו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל: "נעשה הכל כדי שתהיה הכרעה"

יו"ר מפלגת ש"ס ושר הפנים אריה דרעי, הגיע הבוקר (שני) לקברו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל, מייסד תנועת ש"ס לתפילת נץ, יחד עם פעילים, חברי כנסת ובעלי תפקידים בתנועה.

מעל קברו התפלל דרעי ואמר: "שבע"ה הלילה תהיה הכרעה, יהיה רוב של 61, שנוכל להקים ממשלה ולהמשיך לשרת את עם ישראל המסורת. למען השכבות החלשות, למען כל מה שמרן חינך אותנו וגידל אותנו לעשות את שליחותו".

לאחר שהצביע בקלפי בהר נוף, אמר השר: "זו הפעם החמישית בשנה וחצי האחרונות שאני נמצא פה ומצביע. אני משוכנע שזו הפעם האחרונה מכיוון שאני מקווה מאוד שהיום נקבל לגוש הימין 61 מנדטים בראשות בנימין נתניהו וש"ס תהיה חזקה, אבל אם חלילה לא נקבל את ה-61 והגוש השני יקבל את ה-61 – אין לי ספק שתוקם ממשלה בראשותו של גנץ ביחד עם ליברמן, מרצ ומפלגת העבודה ובתמיכה של הרשימה המשותפת. זה ברור לי מעל כל ספק. 

עמיר פרץ אמר במפורש שהגוש השמאלי הגיע לסיכום יחד עם ליברמן להקים ממשלה בכל מחיר. לכן הבחירה ברורה – או ממשלה ימנית בראשותו של בנימין נתניהו או ממשלה שמאל-מרכז ביחד עם הרשימה המשותפת וליברמן. ההכרעה היום חייבת להיות ברורה ביותר. אנחנו קרוב ל-60 מנדטים, עם קצת מאמץ ואם אנשים לא ישליכו את הפתק שלהם לאיבוד לעוצמה יהודית ובכל יחזקו את השמאל ויענישו בזה את א"י – אנחנו בע"ה נעבור".

דוברות ש"ס

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]