הקלטות ישראל בכר מעלות חשד לפלילים: טוען שגנץ קיים יחסי מין עם עוזרת שלו | האזינו - 0404
צילום: אלעד מלכה

הקלטות ישראל בכר מעלות חשד לפלילים: טוען שגנץ קיים יחסי מין עם עוזרת שלו | האזינו

טלטלה גדולה | ישראל בכר, איש סודו של יו"ר מפלגת כחול-לבן בני גנץ, ומי שפוטר לאחרונה מתפקיד יועצו הבכיר של גנץ לאחר שנחשפו הקלטות בהן אמר כי גנץ מסוכן לישראל וכי אין לו אומץ לתקוף באיראן, נשמע אומר בהקלטה כי גנץ קיים יחסי מין עם עובדת שלו.

בהקלטות החדשות, שהגיעו לידי חדשות 0404, נטען כי גנץ קיים יחסי מין עם העוזרת שלו. כך נשמע בכר אומר: "הוא שולח לה וואטסאפ בבוקר, וואטסאפ בערב, הם מדברים במהלך היום. הוא אובססיבי כלפיה. היה לו פעם אחת שהוא שכב עם העוזרת שלו, עם *. היא שונאת אותה שנאת מוות. איזה גועל נפש. בור של טומאה אני מרגיש.

כל התקשורת יודעים שהוא נואף גדול. כל הכתבים יודעים שיש לו מאהבת באמריקה. כל הכתבים יודעים, יש להם חומר עליו, כל רשתות התקשורת הבכירות יודעות עליו".

שם האשה שהוזכר בהקלטה הושתק ע"י חדשות 0404.

מכחול לבן נמסר: "עלילות הדם של חיילי ראש המאפיה נתניהו ושלוחיו חצו כל קו אדום בהפצת שקרים. על פרסום הכזב הזה תוגש תביעה על סך 2.5 מיליון ש"ח".

את תגובתו של ישראל בכר לא ניתן היה להשיג. 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]