כפי שפורסם ב-0404: עוצמה יהודית הודיעה על המשך התמודדות בבחירות - 0404
כפי שפורסם ב-0404: עוצמה יהודית הודיעה על המשך התמודדות בבחירות

כפי שפורסם ב-0404: עוצמה יהודית הודיעה על המשך התמודדות בבחירות

יו"ר מפלגת עוצמה יהודית, עו"ד איתמר בן גביר הודיע הערב (ראשון) במשרד מיוחד כי המפלגה תתמודד כמתוכנן, בבחירות לכנסת ה-23 שיתקיימו מחר.

גורם בעוצמה יהודית הבהיר לחדשות 0404 טרם ההכרזה, כי בעוצמה לא קיימו שיחות עם יהדות התורה, מאחר והנושא אינו רלוונטי ואינו מתכתב עם החוק, בנושאים שעליהם הייתה מחשבה לדון. כמו כן הוסיף: "נכון לעכשיו מה שהציעו לנו (ממפלגת הליכוד) לא רציני ואנחנו נמשיך ונתמודד בבחירות".

כך אמר עו"ד איתמר בן גביר במהלך הכרזתו: "הערב הזה הוא נאום ניצחון. ניצחון הדרך על העסקנות הפוליטית. ניצחון הערכים ניצחון האמת על השקר.

אז נכון. לפי הסקרים אנחנו לא עוברים את אחוז החסימה, אבל לפי כל הסקרים אנחנו עומדים על שנים וחצי מנדטים, ולפי כל הסקרים אי אפשר להרכיב ממשלה בלעדינו".

עו"ד בן גביר הוסיף: "אנחנו לא פורשים, אנחנו כאן כדיי להשאר. ואם אזרחי ישראל יצביעו למה שהם מאמינים, עוצמה יהודית תהיה בפנים ותהיה ממשלה ימנית אמיתית. אני יודע שיש קמפיין אמיתי נגדנו, מלחמת דוד וגוליית. להם יש את הכוח, ולנו יש את האמונה. ובסוף האמונה מנצחת.

סיכמנו שמאי גולן תהיה נציגה שלנו, של עוצמה יהודית, הציעו לנו את פינוי חאן אל אחמר, אני רציתי משהו ממשי. אצבע בכנסת. אני ויתרתי על שר, אבל אצבע בכנסת זה מהותי – אבל הם לא שם. הם לא מסוגלים להציע לי אידאולוגיה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]