נתב"ג ביום שישי, אור יהודה ביום שני: מסלול החולה בקורונה שהגיע מאיטליה לישראל - 0404
נתב אהרון הכהן

נתב"ג ביום שישי, אור יהודה ביום שני: מסלול החולה בקורונה שהגיע מאיטליה לישראל

משרד הבריאות הודיע הבוקר (חמישי) כי ישראלי ששב לאחרונה מאיטליה אובחן כחולה בנגיף הקורונה. מדובר בחולה הקורונה הראשון שאובחן בישראל, על כן – עם חזרתו הועבר מיד לבידוד בשיבא.

על פי משרד הבריאות, החולה כבר הסתובב בישראל מספר ימים, וישנו חשש שבא במגע עם אחרים. מנכ"ל משרד הבריאות הודיע: "ישנו חולה מאומת ראשון בישראל – אדם שחזר מאיטליה וחש ברע. מקווה שעכשיו מבינים את מה שנתפס כתגובת יתר אצלנו, כולל האמירה לא לנסוע לחו"ל".

כמו כן, פרסם משרד הבריאות את פרטי הטיסה שעליה היה החולה ולאחר מכן גם את פרטי המקום הנוסף בו ביקר: "טיסת אל על מספר LY381 בתאריך 21.02.20 שהמריאה מישראל בשעה 06:00. טיסה Iy 382 שנחתה בישראל בתאריך ה-23.02.20 בשעה 16:10 וכן חנות "הפיראט האדום" באור יהודה ביום שני בתאריך ה-24.2 בשעות 9:00-10:00.

על כן, על כל מי שהיה על הטיסות הנ"ל וגם בחנות "הפיראט האדום" באור יהודה בשעה הספציפית שצויינה, להכנס באופן מיידי לבידוד בית למשך 14 יום ולדווח על כך באתר משרד הבריאות".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]