צו-סגירה מנהלי נוסף ניתן למסעדה בתל-אביב בגין העסקת מסתננים - 0404
צו-סגירה מנהלי נוסף ניתן למסעדה בתל-אביב בגין העסקת מסתננים דוברות המשטרה

צו-סגירה מנהלי נוסף ניתן למסעדה בתל-אביב בגין העסקת מסתננים

מפקד מחוז תל אביב של משטרת ישראל, הורה אמש (רביעי) לאחר שורה של צווי סגירות בתוך חודש בלבד, על צו-סגירה מנהלי נוסף למשך 21 ימים לבית עסק, מסעדה בתל אביב, משום שהעסיק שוהים בלתי חוקיים ללא אישורי כניסה או עבודה בישראל.

ממשטרת ישראל נמסר: "משטרת ישראל פועלת לסגירת מקומות המשמשים להעסקה והלנה של שוהים בלתי חוקיים ללא אישורי כניסה או עבודה בשטח ישראל בניגוד לחוק הכניסה לישראל התשי"ב-1952".

בפעילות שוטרי משטרת ישראל בתל אביב נגד עבירות אלו, נאספו ראיות לכאורה כי במסעדה נהגו להעסיק ולהלין בבית העסק שוהים בלתי חוקיים תושבי השטחים ללא אישורי כניסה ו/או עבודה בישראל וזאת במשך למעלה משנה.

מפקד מחוז ת"א ניצב דוד ביתן, שהורה בצו מנהלי על סגירת המקום למשך 21 ימים, עד לתאריך 18.3.20, כתב בהחלטתו: "מהאמור לעיל ולאור הראיות שנאספו בתיק החקירה, נמצא כי המעסיק העסיק את השב"ח מבלי לבדוק את אישורי הכניסה כנדרש בחוק. לנוכח הנסיבות, אני מורה על סגירת העסק למשך 21 ימים החל מהיום".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]