דיכטר לערביי ישראל: "תתעוררו! מה בדיוק הרווחתם מהרשימה המשותפת?" | צפו - 0404

דיכטר לערביי ישראל: "תתעוררו! מה בדיוק הרווחתם מהרשימה המשותפת?" | צפו

סגן שר הביטחון וראש השב"כ לשעבר, ח"כ אבי דיכטר, פנה לערביי ישראל בשפה הערבית בסרטון בו קרא להם שלא להצביע לרשימה המשותפת, מכיוון שלאורך כל קיומה לא שירתה אותם – ואף רק פגעה בצרכיהם.

 כך אמר דיכטר: "תתעוררו ערביי ישראל! 72 אחרי הקמת המדינה ואתם עדיין נותנים את קולכם בבחירות למפלגות הערביות.

תחשבו רגע – מה הרווחתם מחברי הרשימה המשותפת? באסל רטאס הבריח טלפונים למחבלים בכלא והפך לשכנם, עזמי בשארה התחיל לשרת את איראן והחיזבאללה ונמלט מכאן רגע לפני שהוכנס לכלא.

מה הרווחתם מדבריו של אחמד טיבי ברמאללה, כשאמר יחי אלפי השהידים במולדת ובגולה. חוץ מהעצות הגרועות שהוא נתן לערפאת ועבאס, במה בדיוק הוא עזר לכם, ערביי ישראל?

ראש הרשימה שלהם, איימן עודה, אמר שראשי מנגנוני הביטחון בישראל הנלחמים בטרור, ושומרים עליכם – הם רוצחים. איפה בדיוק הדברים הללו עוזרים לכם?

בזמן שממשלת נתניהו השקיעה תקציב של 15 מיליארד שקלים בעשור האחרון בחברה הערבית, חברי הרשימה המשותפת הלכו לרמאללה ונפגשו שם עם מחמוד עבאס וחבורתו.

הם באו לשם לא כשגרירי ישראל ברשות הפלסטינית, אלא כנציגי הרשות הפלסטינית בישראל. האם אתם בוחרים חברי פרלמנט פלסטיני או שאתם בוחרים חברי כנסת למדינה שלכם ישראל – שישרתו אתכם.

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה ש-81% מערביי ישראל, מרוצים מהחיים במדינת ישראל. ארבעה מכל חמישה אזרחים מרוצים מהחיים בישראל. הרשימה המשותפת לא נתנה לכם אפילו אחוז אחד מזה.

ממשלת נתניהו, ראש הליכוד, היא האחראית על ההישג הזה. הרשימה המשותפת לוקחת אתכם לפיצול, והליכוד ייקח אתכם להשתלבות במדינה. המפלגה שהפכה 4 מכל 5 ערבים ישראלים למרוצים בישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]