פרסום ראשון | מכתב ההתנצלות של העובדת שתבעה את שרה נתניהו: ״הגב׳ נתניהו מדהימה ומתייחסת אליי תמיד בכבוד רב״ - 0404
פרסום ראשון | מכתב ההתנצלות של העובדת שתבעה את שרה נתניהו: ״הגב׳ נתניהו מדהימה ומתייחסת אליי תמיד בכבוד רב״ 0404

פרסום ראשון | מכתב ההתנצלות של העובדת שתבעה את שרה נתניהו: ״הגב׳ נתניהו מדהימה ומתייחסת אליי תמיד בכבוד רב״

העובדת לשעבר שתובעת את הגב׳ שרה נתניהו, שלחה מכתב התנצלות לאחר הדברים שאמרה על הגב׳ נתניהו והבהירה כי לא התכוונה לכך והיא חוזרת בה – כך נודע לראשונה לחדשות 0404.

העובדת (ס׳, שמה המלא שמור במערכת), שע״פ הדיווח בחדשות 2 תובעת 650 אלף ש״ח בגין התעמרות בעבודה, שלחה את המכתב לחברת כוח האדם המעסיקה את עובדי המעון. המכתב, שבו היא חוזרת בה מטענותיה ואשר העתק ממנו הגיע לידי חדשות 0404, נכתב ונחתם על ידה זמן קצר לפני שסיימה עבודתה במעון ראש הממשלה. מהמכתב עולה כי אין לה שום טענה כלפי הגב׳ שרה נתניהו ויתירה מכך, היא אף מבקשת להודות לנתניהו על היחס המצוין שקיבלה ממנה.

ס׳ כתבה לחברת מוריה: ״אני מצטערת על המסרים ששלחתי וכיניתי את הגב׳ בצורה לא ראויה. אני חוזרת בי מכל מסרים ששלחתי. הגב׳ נתניהו היא אשה מדהימה ומתייחסת אליי תמיד בכבוד רב. אני מאוד מעריכה אותה ולומדת ממנה המון דברים חדשים. אני אוהבת את העבודה וכייף לי עם הצוות והמשפחה המדהימה״.

כאמור, מכתב זה נכתב זמן קצר לפני שהעובדת סיימה עבודתה במעון ראש הממשלה – מה שמעלה שאלה גדולה על אמיתות הטענות.

המכתב המלא:

0404

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]