ב-3.4 בוחרים בבני גנץ שיקים ממשלה בדרום הארץ ויחזק את תושבי צה״ל | צפו - 0404
צילום: אלעד מלכה

ב-3.4 בוחרים בבני גנץ שיקים ממשלה בדרום הארץ ויחזק את תושבי צה״ל | צפו

זה כבר לא מצחיק. זה עצוב שמדינת ישראל המתפתחת מציגה אדם כזה לתפקיד הרם, החשוב והקשה ביותר בעולם.

גנץ, לא מסוגל לחבר משפט מבלי לטעות. גם כאשר מכשיר הטלפרומפטר מונח לפניו, הואטועה.

גנץ, לחוץ, מבולבל, רחוק ממיקוד ובעיקרחסר ידע רב.

האיש טועה בציטוטים מהמקורות, ממציא אמירות חדשות, בולע מילים, מתקשה להגותןונראה רע מאוד גם מבחינה תקשורתית.

גנץ מתקשה לומר את המילים ״מלכתחילה״, ״מטרפוליני״ ועוד ועוד. הוא נתקע במיליםהאלה, מנסה שוב ושוב וכשלא מצליח לו, הוא ״צוחק״ במבוכה. הוא ״ראשון הממלכתיום״כפי שהעיד על עצמו ולכחוללבן הצביעו מעל 100 אלף אזרחיםעל פי דבריו. הוא גם מדברעל ״בלוק חסינות״ ואף ציין שנתניהו ״הפר שוחד״ ובכך הכניס ״עבירה״ חדשה ללקסיקוןהגנצי.

חוסר הביטחון המדהים שלו בא לידי ביטוי בנאומים השונים. גם כאשר המקראון מונח לפניו, הוא מגמגם, מתקשה להתקדם ולעיתים מדבר שטויות. ממש שטויות.

אלה לא פליטות פה. מדובר בטעויות של אדם הנמצא במבוכה, לחוץ, אולי סחיט וכזההחושש שבעוד רגע קט ייפול שוב.

הוא הבטיח שיקים ממשלה בדרום הארץ, המציא תאריך בחירות שלא קיים, המציא ציטוטיםחדשים מהמקורות וניסה לכסות על השטויות שאמר וציין כי ״יש קומבינציה כזאת״.

תפקיד ראש ממשלה לא יכול לבוא בקומבינה. ראש ממשלה אחראי על ביטחון ישראל, עלחיי מיליונים, על כלכלת המדינה, חינוך, הייטק, איכות חיים ועוד ועוד. גנץ, לא רק שהואחלש, הוא פשוט לא מתאים. הוא לא מתאים אפילו להיות חבר כנסת ובטח לא לשום תפקידניהולי.

לא נעים לכתוב, אך גנץ לא מתאים גם להקמת ממשלתו בדרום הארץ.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]